Snímek obrazovky 2017-12-02 v 9.56.04

Zrekonstruovaný dům z konce 19. století nabízí atraktivní byty k pronájmu

V současné době se zvyšuje poptávka po bydlení v hanácké metropoli. Olomouc je posetá významnými architektonickými skvosty, avšak nesmíme zapomínat ani na tamní univerzitu, která do města přivádí spoustu mladých studentů. Pokud prahnete po jedinečném bytě v jednom z největších měst Moravy, potom byste se měli zaměřit na zrekonstruovaný dům Byty Palackého kousek od historického centra.

Čerstvě zrekonstruovaná budova disponuje prostornými byty, přičemž pro podnikatele jsou připraveny i reprezentativní kanceláře a obchodní prostory. Developerská společnost CREAM do renovace promítla poslední trendy ve světě bydlení, a proto byty uspokojí i náročnou klientelu.

Snímek obrazovky 2017-12-02 v 9.57.05

Atraktivní byty nedaleko centra města

První zmínky o budově Palackého 17-19 pochází z konce 19. století. Nejen exteriér, ale i interiér prošel kompletní přestavbou. Uvnitř se nachází byty ve dvou dispozicích, a to 2+kk a 3+kk, přičemž obytná plocha se pohybuje v rozmezí od 45 do 131 metrů čtverečních. Jestliže máte opravdu zájem o pronájem bytů v Olomouci, vybrat si můžete buď z nadstandardních klasických bytů, či zajímavě řešených podkrovních bytů. Samozřejmostí je kompletní občanská vybavenost. V těsné blízkosti se rozprostírá park Čechovy sady, v němž se budete rádi procházet v jakémkoliv ročním období.

Snímek obrazovky 2017-12-02 v 9.57.36

Činžovní dům má ojedinělý šarm

V Olomouci se sice nachází nespočetné množství novostaveb, nicméně žádná z nich nenabízí takovou atmosféru jako dům Palackého 17-19. Developer použil izolační dvojskla a moderní výtahy. U hlavního vchodu je elektrický zámek a nechybí ani soukromé parkoviště s kamerovým systémem. Kvůli bezpečnosti jsou monitorovány i společné prostory budovy, například i sklepy.

Jestliže podnikáte, nemusíte chodit do práce příliš daleko, stačí si pronajmout komerční prostor nacházející se v přízemí budovy. Pronájem kanceláří i bytů je okamžitě k dispozici.

Napsat komentář