Vše zastřešuje firma Novák!

Jedním ze základních prvků každého obydlí je jeho střecha. V bytu či domku nepotřebujete židle, postel nebo televizi více než střechu. Bez ní se z bydlení stane spíše akvárium, kam bude neustále pršet. Ne, dost nadsázky. Mít nekvalitní pokrytí domu je vždycky ošemetné a živelná pohroma vám potom dá rychle za vyučenou. Proto je lepší svěřit její realizaci odborníkům na střechy.

Střechy na klíč

Zadáváte marně do vyhledávače střechy Praha? Tak již nemusíte. Firma Novák vám poskytne svou službu střecha na klíč. Při její objednávce dostanete přesně takové pokrytí domu, jaké jste si představovali. Stavba se skládá z deseti kroků, od cenové nabídky, za jakou budou práce provedeny, až po předání zpět vám v perfektním stavu. Již se nebudete muset bát, jestli vaše obydlí nevypadá náhodou špatně či jestli do něj náhodou neteče.

Oprava a rekonstrukce

Společnost Novák ročně realizuje přibližně tři sta nových střech. V tomto oboru je tedy špička s velkými zkušenostmi. Nejde ovšem o jedinou službu, jež si u ní lze objednat. Stejně tak si můžete zaplatit opravu střechy. Její včasnost rozhodně nepodceňujte, krytina je vystavena silným vlivům počasí a sebemenší poškození končívá špatně. Drobná trhlina znamená zatékání vody do domu, v krajních případech může dojít i ke zřícení. Ovšem pokud máte pocit, že stav už je takto vážný, raději si objednejte rekonstrukci střechy. Zaměstnanci firmy následně zjistí, zda stačí vyměnit jen krytinu či jestli je třeba udělat znovu i nosnou konstrukci. Ta by totiž nemusela nápor nového materiálu unést.

Kde mohu využít nabízené služby?

Nabídka firmy Novák se netýká jenom rodinných domů. Zároveň si můžete její služby objednat i pro činžáky, v nichž se následně vytvářejí prominentní podkrovní byty. V takových bytech je velmi příjemné bydlet, je tam velký klid a nikdo vás v nich neruší.

Napsat komentář