Zpříjemněte si zimu teplými a veselými dekoracemi

Také se vám zima vždy tak táhne? Sice je konec ledna, ale ještě ji budeme muset nějaký ten měsíc přežít, než k nám zavítá nádherné, veselé a teplé jaro. Není nad to si již nyní chladné období zpříjemnit něčím pěkným. Tím, co v nás vyvolá dobrou náladu, zkrášlí vám interiér, a navíc poslouží i k praktickým účelům.

Teplo domova

Dny jsou stále velmi krátké, studené a pobyt venku omezujeme pouze na ty nejnutnější okamžiky. Nejvíce času trávíme, vyjma pracovních povinností, v teplém domově. Po vánočním čase můžeme mít pocit, že je interiér nudný, mdlý, okoukaný a ničím nezajímavý. Rádi byste mu dali nový kabát? Právě dekorace a bytové doplňky doplní a oživí vaše stávající bydlení, aniž byste museli utrácet majlant. Dodají mu to pravé teplo domova.

Veselo i v zimě

Inspirací pro nové dekorace může být v každém případě jaro. Jelikož je aktuálně velmi trendovou záležitostí bílá barva a v interiérech se nyní v hojné míře vyskytuje, je potřeba bílé bydlení rozveselit nějakou tou barvičkou. Jarní barvy, jako je žlutá, zelená, oranžová dodají domovu to pravé kouzlo a šmrnc. Určitě není brzy na to, abyste se podívali na velikonoční dekorace a pořídili něco krásného a veselého do vašeho bytu. Vybírat lze nejrůznější jarní doplňky, ať už to jsou postavičky zvířátek, jež potěší především děti, tak lucerny v pastelových barvách, závěsy, zápichy, vajíčka apod.

ilustrační

Dva v jednom

Interiér dostane naprosto jiný nádech, pokud se v něm vyskytují pokojové rostliny a květiny. Máte-li doma nějakou tu pokojovku, nebo si třeba pěstujete bylinky v kuchyni, určitě si na ně pořiďte krásné a stylové květináče. Ty propůjčí rostlinkám ještě větší atraktivitu a společně krásně vyniknou. Získáte jak praktickou, tak esteticky povedenou dekoraci, která v každém bytě vykouzlí tu pravou útulnou atmosféru. Na trhu se nabízí plastové květináče a obaly na květináče v mnoha poutavých designech, velikostech, tvarech i barvách.

plastáky2

Květiny nesmí v domácnosti chybět

Pokud nejste zdatní pěstitelé a bohužel vám dlouho žádná pokojová rostlina v domácnosti nevydrží, nahradit život rostlin lze umělými květinami. Jistě můžete namítat, že umělé nejsou živé, ale dnes jsou k dostání takové umělé květiny, které jsou velmi přirozené a rozveselí každý interiér. Sáhněte po jarních květinách, jako jsou tulipány, narcisy, pivoňky nebo větvičky kvetoucích stromů (jabloní, třešní apod.).

umělé květiny

Dejte svému domovu útulnost, hřejivost a styl díky krásných dekoracím. Navštivte Harasim velkoobchod a vylaďte si bydlení tím správným směrem. Majitelé kamenných prodejen a e-shopů jako jsou květinářství, dárkové zboží apod. tady naleznou jistě mnoho zboží, jež mohou nabídnout svým zákazníkům. Za velkoobchodní ceny zde můžete nakupovat po registraci na IČO a přihlášení.

Napsat komentář