Pračka se sušičkou se vyplatí

Vybrat si pračku není asi na první pohled úplně jednoduché. Pračka je v dnešní době samozřejmostí každé domácnosti. Určitě nám šetří čas, a pokud si ji vyberete dobře, ušetří vám také velké peníze. Pokud se vám pračka porouchala a právě sháníte novou, zvažte, zda se vám bude už hodit i pračka se sušičkou. Sušička prádla ušetří čas a odpadnou potíže s tím, kam dát v malé místnosti sušák na prádlo. Sušička prádla usnadní žehlení a mnoho kusů prádla pak ani nemusíte žehlit. Pokud pračku sice už máte, ale stále se divíte, proč váš účet za elektřinu neustále roste, i přes to, že prádlo není tak zářivě čisté jako v reklamě, nastal možná čas na její výměnu.

sušička2

Určitě řešíte, zda zvolit dvířka nahoře nebo vpředu. První krok při výběru pračky je její otevírání. Plnění předem nemusí vždy znamenat mýtus, že pračka s předním plněním zabere ohromnou spoustu místa. Rozměry u předem plněné pračky jsou v dnešní době různé. Modely slim se vejdou i do malé garsonky. Díky skleněným dvířkům také můžete pohodlně průběh praní pozorovat. Pokud se vám snad něco nezdá, pračku jednoduše vypnete. Pračka s předním plněním se díky svojí kapacitě hodí do každé domácnosti. Už i v případě užší pračky lze sáhnout po té, co vypere na jeden zátah více prádla, třeba po té 8 kilové. Určitě je to velká úspora energie, času i vody.

Horní plnění pračky mý tu výhodu, že se vám pračka pohodlně vejde i do těch nejmenších koupelen. Pračky s vrchním plněním jsou v šířce 40 cm nebo 60 cm. Nepotřebujete další prostor nutný před pračkou pro otevření dvířek. Pokud přerušíte započaté praní, docílíte horšího výsledku praní, proto se i v tomto případě nevyplatí do pračky nic přidávat. Pračka se sušičkou je ideální volbou, když nemáte možnost sušit prádlo třeba venku nebo v dřívější sušárně. Nepotřebujete ani místo na sušák na prádlo. Sušička prádla je pak úžasná věc. Může být oddělená nebo přímo pračka se sušičkou, kdy již moderní spotřebiče dokáží prádlo jak vyprat, tak i vysušit. Uvažujete, zda pračka a sušička zvlášť nebo dohromady? Vložit pouze špinavé prádlo do pračky a pak jej vyndat i suché, to zní vážně skvěle. Jen počítejte, že na výborné výsledky dáte asi poloviční várku prádla.

Napsat komentář