Získejte jednoduše peníze ze svých nákupů zpět

Myšlenka, že bychom nakupovali a část peněz se nám vracela zpět, je zábavná. Spousta lidí ji ale bere spíše jako vtip než cokoli jiného. Není se čemu divit, protože mnozí z nich zažili vracení peněz pouze ve fyzické podobě, kdy obchodníkovi dali větší částku, než byla cena zboží. Je to škoda, protože díky Tipli.cz můžete skutečně získat prostřednictvím cashbacku část finančních prostředků zpátky do své peněženky, respektive na svůj bankovní účet. Zaměřme se tedy na výhody online nákupu s cashbackem, představme si tento portál podrobněji a podívejme se na jednotlivé odměny.

Online nakupování se vyplatí

Spousta lidí si dnes již zvykla na online nákupy, a to z několika důvodů. Tím prvním je pochopitelně maximální pohodlí, a to zejména v předvánoční hektické době. Další přednost představuje fakt, že drtivá většina sortimentu je skladem. Třetím tahákem je právě možnost využití cashbacku u Tipli.cz.

Jak funguje vracení peněz?

Naprosto jednoduše, vy se pouze na zmiňovaném portálu zaregistrujete, což vám potrvá několik málo vteřin. Po založení účtu už si můžete vybírat některý z celkem 350 eshopů, jež jsou zde k dispozici. Pomocí tlačítka s názvem Přejít do obchodu se dostanete k vybranému prodejci, u něhož si nakoupíte. Během 2 až 3 dnů se vám část peněz z nákupu vrátí zpátky, a to konkrétně na váš účet na Tipli.cz. Odtud si peníze budete moci pohodlně odeslat na vlastní bankovní konto.

mt-cz-horizontalni

Kolik peněz dostanete zpět?

Výše vrácené finanční sumy se pohybuje individuálně dle konkrétního prodejce od 1 do 15 %. Pokud rádi nakupujete zboží z Číny, jistě vás potěší cashback ve výši 8 % u známého prodejce AliExpress.com. Jinak jsou zde ale i ostatní oblíbené eshopy, mezi něž se řadí kupříkladu Mall.cz, Zbožomat, Proděti, Dámejídlo.cz, Růžový slon či mt-nábytek.cz a mnohé další. Ušetřit tak lze při nákupu jakéhokoli sortimentu.

Napsat komentář