Digestoře FABER kombinují spousty funkcí a krásný design

Snili jste o krásné kuchyni, ušetřili jste si potřebné finanční prostředky a jdete do její realizace? Pak zcela určitě potřebujete všechny spotřebiče, a to v co nejvyšší kvalitě. Při zařizování této místnosti se spousta lidí soustředí především na volbu varné desky, ledničky a trouby. Mnozí ale zapomínají na odsávání přebytečných par a pachů z interiéru kuchyně. Právě proto je třeba myslet na pořízení elegantního a především funkčního odsavače par. Naším tipem jsou unikátní digestoře FABER, na něž se zaměříme v následujících řádcích.

Foto: Faber-eshop.cz, vestavná digestoř Intra, šedá
Foto: Faber-eshop.cz, vestavná digestoř Intra, šedá

Společnost FABER má dlouholetou tradici

U jakéhokoli výrobce digestoří není od věci brát v potaz jeho historii a úspěšné působení na trhu. Při volbě společnosti FABER si můžete být jisti dlouholetými zkušenostmi a spoustou prodaných modelů. Vždyť na trh vstoupila již okolo roku 1960. O dva roky dříve představil Abrame Galassi první provedení odsavače par, které se lišilo oproti stávajícím zařízením hlavně neotřelým unikátním vzhledem. Ten se postupem času měnil a dnes nabízí firma dokonalé klasické viditelné i vestavné digestoře FABER se spoustou zajímavých funkcí.

Foto: Faber-eshop, komínová digestoř Ray EG8, nerez / sklo
Foto: Faber-eshop, komínová digestoř Ray EG8, nerez / sklo

Vychytávky všeho druhu

Možná by se mohlo zdát, že digestoř by ani nemusela disponovat žádnými převratnými funkcemi. Opak je pravdou. Moderní komínové digestoře FABER to jasně dokazují. Vždyť jenom označení Remote Blower nemá žádné jiné zařízení. Jedná se o alternativu umístění motoru mimo samotnou konstrukci digestoře. Tím pádem se kompletně eliminují případný hluk a potenciální zatečení vody do motoru. Výborná je i funkce Easy Cube zajišťující jednoduchou instalaci. Zapomenout nemůžeme ani na maximálně úsporné LED osvětlení ve více úrovních.

Foto: Faber-eshop.cz, vestavná digestoř Fabula, nerez / bílé sklo
Foto: Faber-eshop.cz, vestavná digestoř Fabula, nerez / bílé sklo

Jak na pohodlný online nákup?

Jestliže jste se pro digestoř této značky rozhodli, můžete si ji koupit velmi pohodlně přímo v internetové prodejně eshop faber-eshop.cz. Zvolit si budete moci klasické nástěnné varianty, ostrůvkové digestoře FABER anebo jiná provedení. Samozřejmostí jsou poskytování poradenství ze strany eshopu a doprava všech modelů úplně zdarma.

Napsat komentář