Zdravotně nezávadná podlaha? Pomohou parní čističe

Chcete si ušetřit práci a zároveň zajistit, že bude podlaha zdravotně nezávadná? Pak pro vás máme tipy na tři zajímavé výrobky z dílny Karcher.

Používáte klasický vysavač? Tak to si určitě zamilujete parní čističe Karcher. Stejně jako vysavače vám totiž pomohou s čištěním kteréhokoliv povrchu. Oproti nim ale nabídnou dokonalou čistotu a zdravotní nezávadnost i pro lidi s respiračními potížemi.

Zdravotně nezávadné

Úprava podlahy parním čističem Karcher je to nejlepší, co můžete udělat. Jedná se totiž bezkonkurenční stroj, který dokáže vyčistit i ty nejdrobnější nečistoty. Smítka prachu tak nebudou obtěžovat váš dýchací systém. Kvalita se bude rovnat umyté podlaze dobrým mopem.

Jak toho parní čistič Karcher dosáhne? Pomáhá mu v tom kombinace páry a vysokého tlaku. Práce pod velkým tlakem pomůže odstanit nečistoty z jakýchkoliv povrchů a poradí si i s nebezpečnými alergeny. Leštiče podlah Karcher vaši sbírku skvěle doplní. V kombinaci s parním čističem a leštičem podlah tak dosáhnete dokonalých výsledků.

Umýt a vyžehlit

Pokud hledáte něco spolehlivého i v jiných oblastech úklidové techniky, pak pro vás máme další tip. Je jím parní žehlící stanice Karcher. Jak už samotný název napovídá, jde o žehličku. Ta ale funguje na podobném principu jako parní čističe. Nejenže tak skvěle vyžehlí veškeré prádlo, ale zničí případné alergeny a nebezpečné látky. To vše díky vysoké teplotě a vyvíjenému tlaku.

Stejně tak jako žehlička a parní čistič, k domácnosti bez nebezpečných alergenů dopomohou i parní vysavače Karcher. Ty fungují podobně jako klasické vysavače s jediným rozdílem – využívají páry pro kvalitnější čistění. Jakmile tento vysavač vyzkoušíte, už nebudete chtít čistit tím klasickým. Jednou ranou totiž můžete zkombinovat vysávání a mytí podlahy. Po jednom „setření“ tak bude dostatečně čistá a zdravotně nezávadná.

 

Napsat komentář