craft-1741196_1280

Zařizujete si nové pracoviště? Nezapomeňte na dílenské vozíky, ponky a stoly

Zařizujete si novou dílnu, pracoviště pro více zaměstnanců, nebo vlastní kutilské zázemí? Jistě byste rádi měli své nářadí a potřebné nástroje prakticky upořádané v určitém řádu. Tak, abyste se pokaždé vyznali v rozlehlém prostoru i menší dílničce. E-shop společnosti POLAK, s. r. o., je tu pro vás. Pestrá paleta dílenského nářadí překvapí zájemce o užitečný nábytek do dílny, potřeby pro odkládání a přehledné umístění pracovních nástrojů.

E-shop stále aktualizuje nabídku funkčního dílenského nábytku

Poptávka po řemeslných potřebách stále roste, a proto je internetový obchod průběžně doplňován a aktualizován o užitečné pomůcky. Stoly, ponky, skříně i dílenské vozíky se vám určitě budou hodit. Díky bohatému sortimentu se podařilo stlačit ceny na zajímavé částky. Proto bude zařizování firemní nebo domácí dílny jednoduché a finančně vás nezruinuje.

Dílenské vozíky jsou nedílnou součástí každé dílny
Dílenské vozíky jsou nedílnou součástí každé dílny

Praktickými pomocníky jsou dílenské vozíky na pevných i otočných kolečkách

Uvědomujeme si, že v mnohdy je potřeba sady řemeslného náčiní přesouvat z jednoho místa na jiné. To nám pevný ponk a dílenský stůl pochopitelně neumožní. V takovém případě přicházejí na řadu praktické dílenské vozíky, jež jsou vybaveny kolečky. Kola umožňují jednoduchý přesun vozíku. Mohou být pevná, nebo otočná, všechna kolečka jsou ale opatřena brzdným systémem, který umožní dílenský vozík zastavit a bezpečně zajistit. Pro ještě jednodušší manipulaci jsou pojízdné dílenské vozíky opatřeny stabilními úchyty, respektive madly.

Dílenské vozíky v mnoha provedeních

Sami si zvolte, kolik zásuvek by měl mít váš dílenský vozík. Nabízíme několik typů vozíků: s vícero zásuvkami, anebo úplně bez šuplíků, zato s prostornými policemi. Dílenské vozíky se zásuvkami mají praktickou pojistku proti samovolnému vysouvání zásuvek. Široká škála dílenského sortimentu disponuje dílenskými vozíky s různými šířkami, výškami a hloubkami. Pečlivě si vyměřte uličky i samotný prostor pracoviště, aby vám koupený dílenský vozík přesně pasoval.

1 komentář: „Zařizujete si nové pracoviště? Nezapomeňte na dílenské vozíky, ponky a stoly

Napsat komentář