Koberce pro děti i dospělé

Pro někoho jsou koberce v pokojích již dávno přežitkem, přesto když přijdete na návštěvu, tak minimálně v jednom pokoji, nejčastěji v ložnici nebo dětském pokoji vždy koberec najdete. V těchto pokojích se ještě stále objevují koberce celoplošné. Zatímco v ložnici má koberec funkci spíše estetickou, v dětském pokoji se jedná spíše o praktičnost.

Pro malé děti je velmi nutné, aby se pohybovali po podlahové krytině, na které jim nehrozí uklouznutí. Důležitá je také délka vlasu u koberce. Připravte se na to, že koberec v dětském pokoji budete muset pravidelně vysávat, aby se vám v něm neudržoval prach, který by mohl děti dráždit. Na druhou stranu, pravidelnou údržbu vyžaduje také plovoucí podlaha. Dětské koberce by měly být z příjemných materiálů, přece jen zejména malé děti budou na koberci trávit hodně času. Určitě se nevyhnou také pádům, a proto není dobrý koberec, na kterém si může způsobit odřeniny či popáleniny.

Koberce do dětského pokoje se prodávají v mnoha barevných provedeních a s různými motivy. Stejně tak si můžete vybrat některý z moderních kusových koberců, které najdou své místo kdekoliv ve vašem bytě. V nabídce nechybí ani levné koberce, které jsou ideálním doplňkem do každého bytu. Představu o nabídce kusových koberců si můžete udělat na této stránce www.vopi.cz/kusove-koberce-moderni/. Najdete zde velmi pestrou nabídku koberců v mnoha designech, tvarech a velikostech. Různá je také výška vlasu u jednotlivých typů koberců. Nechybí ani originální koberce, na kterých vytváří vzory 3D efekt. Kusové koberce jsou vhodné jak do moderních interiérů, tak také do starších bytů, ve kterých se stanou příjemným oživením interiéru. Nebojte se při výběru koberce popustit uzdu své fantazii a vyberte si koberec, který bude odpovídat vašim představám. Zejména pokud máte světlý nábytek, pak se nemáte čeho bát.

1 komentář: „Koberce pro děti i dospělé

  1. My na koberce v interiéru nedáme dopustit. Ne tedy koberce po celé ploše (až na dětský pokoj), ale hezký středně velký koberec pod jídelním stolem, nebo v obývacím pokoji u nás v domácnosti nechybí 🙂

Napsat komentář