Zařizování a výběr druhého domova – kanceláře

Má-li být váš pracovní výkon stoprocentní a úspěšný, musíte si k tomu zajistit ideální prostředí. Vše začíná výběrem místa kanceláře a pokračuje jejím vybavením. Inspirujte se osvědčenými radami. Přinášíme přehled nejlepších lokalit i trendů v oblasti zařízení.

Lokalita jako trefa do černého!

Adresa často rozhoduje o tom, zda vás zákazník nebo obchodní partner osloví. Zatímco pražská adresa působí seriózně, pokud je v kontaktech uvedeno místo v neznámé vesnici, budoucí klientelu tím odradíte. Dobrá zpráva je, že v současné době se to nabídkami na pronájem kanceláří v Praze jen hemží. Zájem je o prostory v centru, úspěch slaví i Europort Airport Center na adrese Praha 6 Ruzyně. Nová budova s kancelářskými prostory se nachází na prestižním místě – hned naproti letištním terminálům. Strategicky výhodnější jsou prostory, které se nachází u stanice metra či v budovách s vlastními parkovacími místy. Úspěch slaví i budova River Garden na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8. Nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Boduje i díky skvělému dopravnímu spojení do centra i na pražské výpadovky. K výběru dalších atraktivních míst použijte tento vyhledávač kanceláří.

revolucni3-840x500

Optimální zařízení

Vnitřní prostory zařizujte prakticky a současně dbejte na styl. Opticky je třeba oddělit část čistě pracovní od relaxační, ve které budete přijímat klienty. Kupte si kvalitní stůl a křeslo s ergonomickým tvarováním sedáku i opěrek. Podpoří to zdravé sezení i váš výkon. Barevně laďte do motivující zelené, oranžové a modré. Vhodné jsou i červené prvky, protože působí aktivačně na lidskou mysl. V kanceláři by se měla nacházet minimálně jedna živá květina, pozor, aby příliš silně nevoněla. Nezapomeňte si pořídit minimálně jednu uzamykatelnou skříňku či trezor na nejdůležitější dokumenty.

Na vlastní pěst, nebo s odborníky?

Chybí vám čas, ale přesto chcete mít novou kancelář co nejdříve? Podívejte se na pragueoffices.com. Spolupracovat s profesionály se v případě hledání vhodné kanceláře vyplatí. Ušetříte si nejen mnoho času, ale také nemalé finanční prostředky. V nabídce mají i možnost pronájmu zařízené kanceláře, tak neváhejte a vyberte si kancelář podle svých představ.

Napsat komentář