Kvalitní projekt je základ pro dobře provedenou stavbu

Chcete-li stavět rodinný dům nebo průmyslovou či občanskou stavbu pro zázemí vaší firmy, nepodceňte projektovou dokumentaci. Oslovte profesionály, vždyť dobře provedená projektová práce je základ pro úspěch dobře zhotovené konečné stavby. Projekt nepotřebujete jen pro novou stavbu, ale také pro větší rekonstrukce budov. Stavební úřad vám bez projektu stavět nepovolí, využijte také další projekty, např. statiky, elektroinstalací, vzduchotechniky, požárního a bezpečnostního řešení, dopravního řešení atd.

Rodinné domy pro kvalitní dlouhodobé bydlení

Před stavbou rodinného domu musíte mít dobře připravený projekt. Už před samotným začátkem všech prací strávíte mnoho času rozhodováním, jak bude váš dům vypadat a z jakých materiálů jej chcete postavit. Musíte promyslet mnoho detailů, které je vhodné probrat s projektantem, který může celý projekt připravit na míru podle vašich přání a požadavků. Kvalitní projektová dokumentace musí zároveň splňovat veškeré možné technické předpisy a normy podle stanov platného stavebního zákona v České republice.

Průmyslové a administrativní budovy

Většinu stavebních a projektantských firem živí spíše projekty průmyslových budov. Ideální je, když realizovanou stavbu samotná firma rovněž projektuje, tím se investoři vyhnou nedorozuměním a zbytečným časovým průtahům. Staví se průmyslové objekty, jako jsou výrobní haly, sklady, montážní dílny, ocelové haly, betonové konstrukce, podlahy, základy staveb nebo střechy. Větší úspěšné firmy si nechávají stavět budovy pro svůj management a marketingové oddělení, a tak vyžadují profesionální projekty administrativních budov. Investoři kladou důraz na velikost zázemí pro administrační oddělení a reprezentativní vzhled budovy. Firma ABS – stavební společnost s.r.o. zajišťuje kompletní dodávky stavebních prací na klíč pro všechny typy stavebních objektů v severních Čechách a Ústeckém kraji.

Napsat komentář