Nerezová ocel hraje v moderním stavebnictví zásadní roli

Stavebnictví je dynamický obor, jehož rozvoj jde ruku v ruce s možnostmi moderních stavebních materiálů. Naprostý základ tvoří betonové, železobetonové a ocelové konstrukce. K výhodám těchto materiálů a vzájemných kombinací patří technické, ekologické i estetické vlastnosti. V moderním stavitelství hraje prim především ocel, která nachází využití společně s množstvím dalších materiálů. K největším výhodám patří dlouhá životnost, vysoká odolnost a přijatelná hmotnost.

Proč mají stavebníci takový zájem o výrobky z oceli?

Díky ocelovým konstrukcím lze – v porovnání s jinými materiály – stavět rychleji a efektivněji. Investor šetří náklady na dopravu, montáž a související položky. Další předností oceli je její ekologický charakter. Lze ji opětovně demontovat a recyklovat. Zároveň si dobře rozumí s dalšími moderními materiály, jako jsou sklo a hliník.

Ocel, ze které se vyrábí konstrukční prvky, se často používá v kombinaci s betonem. Ocelové trubkové sloupy s betonovou výplní vynikají odolností proti korozi a požáru. Tyto prvky lze stylizovat do libovolné designové podoby tak, aby odpovídaly požadavkům stavitele.

Hledáte spolehlivého dodavatele?

Ať už máte zájem o nerezovou ocel nebo jiné hutní materiály, obraťte se na společnost AC Steel a.s., která patří k lídrům na českém trhu. Zabývá se dodávkou výrobků z nerezové, válcované, lesklé a kované oceli již od roku 1999 a disponuje rozsáhlou sítí skladů, vlastním vozovým parkem a propracovaným on-line informačním systémem. Samozřejmostí je odborné poradenství a individuální přístup ke všem klientům.

AC Steel prodává vysoce kvalitní hutní materiál od prověřených dodavatelů. Dodržování kvalitativních norem garantuje certifikát ISO 9002 a materiálové certifikáty dodávek – EN 10 204.3.1 a EN 10 204 – 2.2.

Chcete-li se o službách AC Steel dozvědět více, pokračujte na www.acsteel.cz.

Napsat komentář