Zahřejte se v zimě mikroflanelovým ložním prádlem

Zima na dveře letos neklepala, ale prostě vtrhla dovnitř už před půlkou listopadu. Pokud jste na to nebyli tak docela připraveni, ještě není pozdě dohnat resty: například pořízení nového příjemného ložního prádla. Zkuste mikroflanel!

Co to vlastně je?

Mikroflanel je materiál na zimu jako stvořený: kombinuje v sobě všechny pozitivní vlastnosti, které od prostěradla či povlečení očekáváte. Jde o heboučký materiál z umělého vlákna, který se vyznačuje velmi vysokou hustotou chloupků: to způsobuje jeho vysokou hřejivost. Jste zimomřiví a v zimě nemáte v domácnosti zrovna přetopeno? Pak se bez mikroflanelu nemůžete obejít!

4406
Foto: rodinnebaleni.cz, mikroflanelové prostěradlo

Můžete si vybrat mikroflanelová prostěradla, která se prodávají prakticky ve všech myslitelných velikostech – od těch běžných až po ty určené pro prodloužené manželské postele. K nim samozřejmě patří povlečení z mikroflanelu: to je tou hlavní složkou, která zařizuje, že se nebudete budit s třesoucími zuby. Alternativou je mikroplyšové povlečení: efekt je podobný, ale protože mikroplyš nemá tak husté chloupky, je o trochu méně jemná.

Nejedná se však o materiál pouze na zimu. Ve všech ročních obdobích oceníte mikroflanelové deky, které jsou velmi příjemným společníkem k televizi, k letnímu pozorování hvězd nebo prostě pro pohodlné trávení upršených víkendů.

Foto: rodinnebaleni.cz, deka z mikrovlákna
Foto: rodinnebaleni.cz, deka z mikrovlákna

Design akorát pro vás

Dáváte si pozor, aby k sobě všechny doplňky ve vašem bytu dobře ladily? Ani to vás nemusí zastavit od koupě mikroflanelového ložního prádla. Dnes si totiž lze vybrat z nepřeberného množství barev a vzorů. Doplňte vkusné jednobarevné prostěradlo jemným vzorkem povlečení nebo naopak něčím výstřednějším: záleží jen na vašem vkusu. Pokud jde o barvy, krom nadčasové černobílé je letos v kurzu barva fialová a bordó.

V e-shopu RodinneBaleni.cz můžete navíc aktuálně nakoupit s nezanedbatelnými slevami. Tak co, vyberete si?

Napsat komentář