Předvánoční čistění sedaček Olomouc

Dříve než se na Štědrý den rozsvítí vánoční stromeček a sejde se rodina u štědrovečerní večeře, popadne mnoho domácností uklízecí šílenství. Předvánoční čas mnoho domácností využívá k velkému úklidu, během kterého chtějí stihnout vygruntovat všechny skříně, umýt okna i lustry s porcelánem a skleničkami. Předvánoční úklid je také dobrou příležitostí pro vyčištění sedacích souprav a koberců. S čištěním sedaček Vám velmi ráda pomůže společnost Šachmat. Ačkoliv se to na první pohled nezdá, koberce a čalounění jsou nebezpečným zdrojem roztočů a prachu. Díky společnosti Šachmat a jejím čistícím metodám si však také s těmito nezvanými hosty velmi jednoduše poradíte.

Kontaktní údaje na pracovníky společnosti Šachmat najdete na této webové adrese www.sachmat.com. Společnost Šachmat provádí čištění koberců, sedacích souprav a čalounění tak zvaným extrakčním způsobem, pod kterým je možné si představit tak zvané mokré čištění. Tento způsob čištění je velmi šetrný a svým složením se blíží jemnému pracímu prostředku s obsahem přírodních mýdel. Na znečištěné místo se nanese čistící médium a nechá se působit. Pomocí extrakčního kartáčového čištění se uvolní hloubkové nečistoty a nakonec se uvolněné nečistoty i s čisticím médiem vysají.

Společnost Šachmat používá kvalitní přístroje švýcarské značky Cleanfix a šetrné chemikálie. S čištěním sedaček Olomouc dosáhnete odstranění všech druhů nečistot, mastných skvrn i hloubkové špíny. Z nečistého místa budou odstraněny nečistoty, prachy i roztoči. Mokré čištění koberců i sedaček se doporučuje provádět minimálně jednou ročně zejména v domácnostech s dětmi, domácími mazlíčky či alergiky. Mokré čištění si hravě poradí také s regenerací vlasu.

Napsat komentář