Vyplatí se investovat do rumu?

Investice do lihovin představuje nesnadný obchod, přičemž na trh se dostává spousta lahví, ale ne každý si může dovolit vzácnou edici od kolumbijské značky Dictador. Existují však i lahve, které nestojí půl milionu a rozhodně stojí za pozornost. V následujících řádcích vám prozradíme, na co myslet při investování do alkoholu.

V první řadě byste si měli zjistit informace o samotných palírnách. Kdy uvedly na trh svou první lahev? Dostaly se už nějaké lahve z jejich nabídky do aukcí?

Investiční rumy

Whisky je velice oblíbený investiční alkohol, ale i rum získává na popularitě. Velice úspěšné jsou například lahve od značek Dictador anebo Port Mourant. V aukcích jsou obě zmíněné značky velice úspěšné a některé lahve jsou obtížné k sehnání. Pokud tedy nějakou lahev od těchto výrobců máte, potom vám doporučujeme ponechat si ji.

Pokud bychom vám měli představit investiční rumy Black Tot 40 Y.O., pak se jedná o poklad se vzácnou historií. Rum byl destilován v roce 1975 a jeho kolébkou je ostrov Guyana. Vznikl v destilerii Port Mourant a více než čtyři desetiletí zrál v sudech z amerického bílého dubu.

Black Tot 40 Y.O. se vyznačuje lehce kořenitou vůní s nádechem citrusů a intenzivní chutí. V každém doušku ucítíte tóny karamelu, černého rybízu i sušených rozinek.

Kde koupit kvalitní investiční rum?

Jestliže hledáte spolehlivého prodejce investičního alkoholu, zavítejte na Prahu 9, kde se nachází kamenná prodejna e-shopu BestDrink.cz. V nabídce má více než 300 druhů whisky, 500 druhů rumu a 160 druhů koňaku. Vedle těchto destilátů na vás čeká i bohatá nabídka vín.

V případě, že nejste z Prahy, nevadí, protože objednat si můžete investiční alkohol (ale i neinvestiční láhve kvalitního alkoholu) přímo přes zmíněný e-shop. Budete nadmíru spokojení s portfoliem i cenovou politikou obchodu.

Napsat komentář