Víme, kam pro napájecí zdroje

Stolní napájecí zdroje, též adaptéry, sloužící jako zdroj stejnosměrného napětí pro celou řadu zařízení, bývají obvykle dodávané spolu s přístroji. Pokud sháníme náhradní, nebo zdroj napájení k vlastnímu výrobku, je dobré vědět, kde je pořídit. Dodá vám je TME – Transfert Multisort Elektronik.

TME je dodavatelem celé řady elektronických a elektrotechnických součástek, které lze používat pro výrobu vlastních výrobků, ale i jako náhradní díly. Nechybí mezi nimi ani napájecí zdroje. Zdroje napájení tvoří poměrně široký sortiment zařízení. Nejde jen o stolní napájecí zdroje. Často jde o další napájecí zdroje pro notebooky, počítače, UPS, PoE, zdroje a měniče pro automobily, otevřené napájecí zdroje i zdroje pro vestavbu, zdroje napájení pro LED i na lištu DIN, či zásuvkové napájecí zdroje.

64012_1

Stolní napájecí zdroje od TME

Hledáte ten správný napájecí zdroj? Podle potřebných parametrů v e-shopu TME.eu velice snadno najdete ten, který potřebujete. V sortimentu nabízí e-shop aktuálně až 425 napájecích zdrojů. Jde o stolní spínané napájené zdroje, které charakterizuje nízká hmotnost a vysoká účinnost. Jde o typické zdroje pro napájení moderních elektronických přístrojů, mezi které patří mobilní telefony, notebooky i osobní počítače. Řízení spínacích zdrojů zajišťují integrované obvody.

Podle čeho si vybrat správný stolní napájecí zdroj?

Stolní napájecí zdroje jsou spínané zdroje lišící se druhem vývodu (může jít o AMP, DIN, Jack USB, micro USB, zásuvka autozapalovače a další). Důležitým parametrem je napájecí napětí. Rozsah nabízených napětí je skutečně obrovský. Dalšími důležitými parametry bývají výstupní napětí, druh napájecího zdroje, výkon, obsah soupravy, maximální výstupní proud, rozměry, pracovní teplota, provedení konektoru, kompatibilita s příslušnou normou a jiné. Díky skvělému parametrickému popsání každého napájecího zdroje dokážete vybrat ten pravý s jistotou do posledního zadaného a známého detailu.

Vsaďte na prestižní výrobce i spolehlivého dodavatele

TME dodává napájecí zdroje od uznávaných výrobců, jakými jsou AIMTEC, Cellevia Power, Cincon, ESPE, Logilink, Mean Well, Minwa Electronics, Qoltec či Sunny. Výrobky má firma skladem, a tak se z e-shopu TME.eu distribuují obratem po přijetí objednávky.

Za 30 let fungování společnosti TME se z lokálního polského prodejce elektrotechnických a elektronických součástek, produktů pro automatizaci i robotiku stal globální distributor s pobočkami po celém světě a s e-shopem fungujícím v celkem 26 jazycích. V České republice má firma dokonce vlastní pobočku. E-shop v češtině, jako i komunikace se zákazníkem v českém jazyce, je naprostou samozřejmostí. TME.eu je partner výrobních firem, servisů, ale i kutilů. Pokud jde o nalezení správného stolního napájecího zdroje, pomůže i vám.

Napsat komentář