Nakonfigurujte si svou vlastní vestavěnou skříň

Vestavěná skříň je velmi chytrým a prostorově štědrým úložným prostorem. Je-li správně navržena. A my vám poradíme, kde vám navrhnou vestavěnou skříň, která vám bude nejenom dobře sloužit, ale také bude skvěle vypadat. S místností buď dokonale splyne, nebo z ní naopak bude vyčnívat, a stane se tak jejím středobodem.
Bohatou nabídku vestavěných skříní najdete například na serveru levne-skrine.cz. V nabídce najdete vestavěné skříně do ložnice, předsíně, dětského pokoje i šaten. Jakou zvolit? Při odpovědi na tuto otázku vycházejte především z prostor, které máte k dispozici.

Praktické a prostorné vestavěné šatny

Nejpraktičtější je samozřejmě vestavěná šatna. Praktická, prostorná a navržená tak, aby pojala veškeré vaše oblečení a obuv. Rozložení jednotlivých polic, zásuvek, pořadačů, kontejnerů a závěsných tyčí si proto dobře promyslete. Klidně si vezměte papír a tužku a nakreslete si ji. Uvědomte si, že vaše vestavěná skříň musí poskytnout bezpečné útočiště nejenom pro garderóbu vaši, ale i ostatních členů rodiny.

Posuvné dveře se zrcadly opticky zvětšují prostor

Svou vestavěnou skříň však můžete umístit i do ložnice a předsíně. Ty sice nebývají tak prostorné jako ložnice a šatny, ale chytrý návrhář si poradí i s rozměrově velmi omezenými prostory. Do takové skříně toho sice nevměstnáte tolik, ale vše, co potřebujete mít po ruce před odchodem z domu, se do ní určitě vměstná. A pokud budete chtít svou malou předsíň opticky zvětšit, pořiďte si do ní posuvné dveře se zrcadly.

Navrhněte si vlastní vestavěnou skříň

Na již zmíněném e-shopu levne-skrine.cz si svou vestavěnou skříň můžete sami navrhnout a nacenit. K praktickému konfigurátoru se dostanete po odkliknutí záložky vyzývající se vás k vytvoření cenové nabídky pro vaši vestavěnou skříň.

Návrh skříně krok za krokem

Prvním krokem v návrhu vaší vestavěné skříně bude volba jejího půdorysu. Na výběr budete mít čtyři varianty: od levé stěny k pravé, od levé stěny po bočnici, od pravé stěny po bočnici, nebo vaše skříň bude mít jen levý a pravý bok. Následně zvolíte levou a pravou přední výšku, šířku a hloubku skříně a nakonfigurujete vnitřek. Na stránkách jsou rovněž k dispozici praktické videonávody, které vám při celém procesu mohou asistovat.

Napsat komentář