Ušetřete si čas i peníze se stěhováním a vyklízením

Chystáte se na stěhování do nového bytu či domu? Potřebujete vyřešit pozůstalost nebo vyklidit půdu, která je plná harampádí? Pak je třeba si zajistit lidi, kteří vám s tím pomohou. A kde si zajistit kvalitní lidi na stěhování a vyklízení?

Kde sehnat kvalitní pomoc?

Stěhování a vyklízení bytu či domu je velmi náročná činnost, kterou jen málokdo zvládne sám, proto je většinou nutné zajistit si pomocníky. Na výběr máte v podstatě ze tří možností – objednat si stěhovací firmu, zadat zakázku na vyřešmito anebo se domluvit s kamarády. Při porovnání těchto variant vítězí webový portál vyřešmito, protože se jedná o levnější řešení než v případě stěhovací firmy, a také spolehlivější řešení než v případě domluvy stěhování bytu s kamarády. Kamarádi totiž často na poslední chvíli nemohou anebo neseženou stěhovací dodávku.

Zařiďte si úplně vše kolem stěhování

Na webovém portálu Vyřešmito oceníte také to, že zde můžete vyřešit úplně vše, co se týká stěhování či vyklízení bytu, domu či firmy. V rámci stěhování je mnohdy potřeba také zajistit vymalování bytu a drobné opravy v domácnosti, zejména pokud se stěhujete z nájemního bytu či do nově koupeného bytu. Snadno si na webu zajistíte také montáž kuchyně, digestoře, nábytku apod. Nakonec si zde můžete zařídit i zapojení pračky a dalších zařízení.

A jak na to?

Využít služeb šikulů z webu Vyřešmito není nikterak složité. Stačí zamířit na web www.vyresmito.cz či si stáhnout aplikaci do svého mobilu. Pak už vás čekají jen 4 kroky:

  • Kliknout na tlačítko „přidat zakázku“
  • Vyplnit údaje o své zakázce
  • Odeslat zakázku
  • Vybrat si nejvýhodnější nabídku

Zadání zakázky je zcela zdarma, platíte pouze domluvenou částku vybranému šikulovi, a to po odvedení smluvené práce.

I vy můžete svěřit své starosti kolem stěhování a vyklízení bytu webovému portálu Vyřešmito.

Napsat komentář