Profesionální mytí výškových budov

Říkáte si, že by to chtělo pořádně vyčistit fasádu u vašeho domu? Nebo sháníte firmu, která se nezalekne vyčištění z velké části prosklené mnohapatrové budovy? Ať tak či onak, můžete se obrátit na společnost SAUBERPRO Cleaning. V čem jsou jiní a v čem jsou výjimeční?

  • Používají vychytané teleskopické karbonové tyče s kartáči a dosáhnou tak bez plošiny a horolezců až do výšky třetího patra.
  • K mytí používají demineralizovanou vodu. Čištění je tak rychlejší, protože vyčištěné povrchy není potřeba osušovat, neboť se netvoří vodní kámen a nevznikají tak nevzhledné skvrny.
  • Mytí demineralizovanou vodou je šetrné k životnímu prostředí i k exponovaným materiálům. Do vody není potřeba přidávat agresivní chemické přípravky, ty pak nezůstávají v odpadní vodě ani nenarušují čištěné povrchy.
  • Demineralizovanou vodu si pracovníci SAUBEPRO Cleaning připraví přímo na místě. Používají přístroj REVO SP7, který sami vyvinuli a který díky reverzní osmóze vyrábí z běžné pitné vody vodu demineralizovanou.
  • Vyčištěné povrchy vám vydrží déle čisté, protože při usychání demineralizované vody se netvoří vodní kámen. Následně se tedy nečistoty mnohem hůře zachytávají a usazují.

Opravdoví profesionálové na čištění výškových budov

Nechte i vy starosti s mytím opláštění výškových budov i s čištěním fasád na profesionálech. Specialitou SAUBERPRO Cleaning je i čištění venkovních žaluzií a hůře přístupných míst. Vše si dovezou sami, pokud je potřeba, mají v týmu horolezce, kteří perfektně vyčistí i opravdu vysoké budovy. Přístroj na výrobu demineralizované vody jednoduše napojí na přívod vody a vy se pak můžete těšit na dokonale vyčištěná okna, žaluzie i fasády a venkovní opláštění moderních budov.

Napsat komentář