Unikátní kované ploty a výrobky na míru oživí vaši zahradu

Stylová zahrada si každopádně zaslouží také elegantní plot, který bude mít punc originality. Jestliže se zatím snažíte o realizaci zahradních cest a cestiček, záhonů i dětského koutku, měli byste myslet také na plot. Mnozí lidé právě na tuto nedílnou součást exteriéru zapomínají, což bohužel může vést nejen ke krádežím. Pokud zvolíte pouze drátěný poplastovaný plot, zase nenaděláte příliš parády. Mnohdy i betonové bloky, jejichž prostřednictvím se snaží majitelé objektů ušetřit, nevypadají příliš vzhledně. To se stoprocentně nedá říct o moderním kovaném plotu doplněném o bránu ve stejném stylu. Kov je nesmrtelným materiálem a ploty jsou originální, takže vzhledově rozhodně nezklamou.

188

Design na jedničku

Kovaný plot, který pochází z dílny uměleckého kováře , vypadá jednak zajímavě a jednak se jedná o provedení, jež jen tak u někoho doma nenajdete. Vybírat si lze ze spousty nejrůznějších variací, které jsou ozdobeny tradičními i méně známými ornamenty. Hodně lidí vsází zejména na geometrické tvary, a to hranaté i oblé. Ty spíše připomínají ploty v retro stylu realizované za dob dávno minulých. Ke starším restaurovaným vilám ale stoprocentně patří. Naopak k novostavbám je možné volit moderní motivy, které ještě navíc dokážou podtrhnout jejich inovativní a přitom nadčasový vzhled.

Kovaný plot vás přežije

Obrovskou devízou kovaných plotů je bezesporu jejich maximální výdrž. Jejich povrch není zapotřebí nijak pravidelně ošetřovat podobně, jako je tomu u dřevěných plotů. Bývá totiž tradičně upraven prostřednictvím žárového zinku. Vybrat si samozřejmě lze i z velmi pestré palety barev podle vzorníku RAL. Rozhodně není nezbytné volit konzervativní černou barvu. Co se týká bytelnosti a pevnosti, můžete se spolehnout, že zloději při cestě do vaší zahrady zrovna na růžích ustláno mít nebudou. Kov je maximálně pevný, a navíc může být i v horní části ukován do hrotů.

Obraťte se na firmu s tradicí a spoustou realizovaných zakázek

Nevíte, kde si nechat kovaný plot vyrobit? Nevadí, poradíme vám. Naším tipem je umělecké kovářství Mittner. Tito specialisté na kované výrobky u nás úspěšně působí již od roku 1990 a pochlubit se mohou spoustou již zrealizovaných zakázek. Firma se zaměřuje na mnoho kovaných výrobků, mezi něž patří jak samotné ploty, tak i branky, brány, zábradlí a třeba i mříže. Vyrobit si u ní lze nechat klidně i kovové lustry, případně panty na dveře. Podívat se na výrobky můžete jak přímo na webu www.kovarstvi-mittner.cz, tak i v brněnské kamenné prodejně . Po domluvě vám bude umožněno podívat se i na proces výroby kovaných předmětů v kovárně této společnosti. Uvidíte třeba vznikat kovové konstrukce, které se vám budou zamlouvat pro vaše účely.

Napsat komentář