Trampolíny zabudované do země

Hledáte vhodnou zábavu pro malé i velké? Využijte možnosti zdravého pohybu na čerstvém vzduchu a pořiďte si na zahradu trampolíny. Ty se těší čím dál větší oblibě. Jedná se v podstatě už o velký fenomén, jenž můžete spatřit na mnoha zahradách u rodinných domů. Pokud nemáte příliš mnoho místa, je skvělým řešením varianta zabudovaná do země.

Zábava pro malé i velké

Trampolíny jsou herním prvkem, který nenudí a zaujme hned po prvním vyzkoušením. Tuto zábavu a sportovní aktivitu v jednom si zamilují nejenom malé a větší děti, ale také dospěláci. Vyzkoušejte inovaci v této oblasti a vsaďte na trampolínu zabudovanou do země, která nadchne vás i vaše děti.

Varianty trampolín

Velmi praktickým řešením je zapuštěná trampolína, která vám poskytne spoustu výhod. Předně vám ušetří venku spoustu místa a také nepotřebujete žádné ochranné sítě ani další prvky. Navíc je i estetickým doplňkem a nenarušuje vzhled a design vaší zahrady. V tomto provedení jsou dvě možnosti. Jednou z nich je tzv. „inground“ neboli přízemní trampolína vyčuhující do určité výšky na zem, která umožňuje lepší cirkulaci vzduchu pod plachtou. Druhá varianta, tzv. „flatground“ čili zemní, je zabudovaná zcela. Trampolína do země je kvalitním a bezpečným herním prvkem, který přináší kombinaci výše uvedených výhod a skvělé ceny.

Proměňte vaši zahradu v centrum basketu

Dopřejte vašim ratolestem dostatek pohybu a nechte v nich projevit soutěžního ducha. Nejenom kluky, ale i holky zabaví basketballový koš, který snadno umístíte kdekoliv na vaší zahradě, ať už na stěnu nebo třeba na plot. Kvalitní basketbalové koše s výškově nastavitelným systémem podle vašich potřeb jsou elegantní a designové. Vyznačují se vysokou kvalitou provedení a odolností zajišťující dlouhou životnost i během častého používání.

Napsat komentář