Pořiďte si kompletní bazénový set za skvělou cenu

Zvažujete, že si necháte postavit bazén, ale říkáte si, že máte ještě dost času? To se pletete. Sice teploty nedosahují takových výšek, abyste alespoň smočili chodidla, realizace ale nemusí trvat pár dní, protože poptávka je opravdu velká. Každý chce mít tento bazénový komfort doma.

Bazén – komplet verze

Bazén už není pouhou jednotkou na zahradě. Dost často k němu patří příslušenství, jako je například zastřešení. Proto se nejprve rozmyslete, co chcete využívat. Nejprve je dobré se zorientovat ve sféře bazénů. Může to být forma klasického vypláštění jámy. Zde si korigujete tvar, velikost i hloubku bazénu. Vyhloubí se jáma, která se vyloží těžkou fólií. Pak jsou tu skimmerové bazény, voda z nich se odčerpává skimmerem (otvor ve stěně). Nejoblíbenější jsou přelivové bazény. Voda je odváděna do přelivového žlabu, netvoří se bahno a neplýtvá se vodou. Bazény komplet se navíc dají postavit doma, venku i uvnitř, využití najdou i ve fitness, spa, lázních atd.

Bazénové sety na míru

Například společnost Rentmil, která nabízí prodej, servis, údržbu bazénů a jejich příslušenství, vám zhotoví bazén na míru. Můžete si vybrat z různých délek, hloubek, barev i vzorů. Postaví vám typové bazény i ty na míru. Samozřejmostí je následný servis i nabídka zastřešení a bazénového příslušenství. Můžete si objednat i plastové bazény sety. Co to znamená? Zvolíte si bazénový skelet vámi požadované velikosti. Bazén má vnitřní rohové románské třístupňové schodiště, zhotoveno z protiskluzového materiálu. K němu si zvolíte příslušenství jako světlo, dávkovač pevných látek do potrubí, protiproud, šachtu na filtraci nebo protiproud, odbočku na ohřev či tepelné čerpadlo. A můžete si rozhodnout, jakou hloubku bude bazén mít. Zkrátka si sestavíte váš bazén, což je ideální ne?

Napsat komentář