Tipy na šikovné pomocníky do domácnosti a kuchyně

Každý z nás má doma praktické kuchyňské spotřebiče či pomůcky, které mu usnadní a zpříjemní vaření či se postarají o úklid bez větší námahy. Jejich cílem je ulehčit nám život, abychom řadě každodenních činností nemuseli věnovat tolik času.

Úklid s radostí

Úklidové práce patří bohužel do kategorie nepopulárních činností, do nichž se členové domácnosti příliš dobrovolně nehrnou. Nebudou-li však ve vašem domově chybět praktické domácí potřeby, které s úklidem rychle zatočí, může vás začít úklid dokonce i bavit. Odvedou kus práce, aniž byste na ni museli vynaložit větší námahu. O čem je řeč? Mytí oken už pro vás nebude noční můrou, pokud budete mít k ruce kompaktní čistič, jenž okna nejen vyčistí, ale též vyleští. A to beze šmouh. Tato skvělá pomůcka funguje jako malý vysavač, jenž vysaje napěněnou špínu a nečistoty. Své uplatnění nalezne též v koupelně, kde nablýská kachličky, zrcadlo, vanu a sprchový kout.

Zachovejte si přehled

Také milujete hromadění potravin ve spíži, abyste si vytvořili dostatečnou zásobu a během vaření vám žádné nechyběly? V tom případě se vám budou hodit dózy na potraviny, které vám nabídnou variabilní řešení úložného prostoru. Neztratíte tak přehled, kde se jaká surovina nachází. Plastové či skleněné dózy na potraviny mají na rozdíl od papírových krabic jednu velkou výhodu. Nenabobtnají vlhkostí, dají se snadno omýt a uskladněné potraviny v nich vydrží déle.

Vsaďte na osvědčenou kvalitu

Nemůžete si z nepřeberné nabídky pomocníků do kuchyně vybrat? Orion domácí potřeby s více jak 25letou tradicí na českém trhu vás nezklamou. Patří totiž mezi přední velkoobchody zaměřující se na potřeby pro domácnost. A mají skutečně co nabídnout. V jejich sortimentu naleznete více jak 5 000 položek, mezi nimiž dominují pomůcky do kuchyně, úklidoví pomocníci a koupelnové potřeby.

Napsat komentář