Televize Loewe se stane ozdobou vašeho obývacího pokoje

Domácností, kde byste nenašli aspoň jednu televizi, je opravdu málo. Ačkoliv nás kolikrát nebaví program klasického televizního vysílání, na televizi si můžeme pustit Netflix, videa z YouTube nebo jiný obsah. Stávají se multimediálním centrem domácnosti a často také nejvýraznějším prvkem obývacího pokoje.

Trendem jsou televize s velkou úhlopříčkou, které prostě zaujmou na první pohled. Ne všechny však nabízí stejně ohromující design. Po designové, a samozřejmě také technické stránce, jsou naprostou špičkou televizory německého výrobce Loewe.

Něco, co nemá v obývacím pokoji každý

Ještě jste o nich neslyšeli? To nejspíš proto, že se neprodávají v nejznámějších obchodech s elektronikou. Máte-li zájem o televizor Loewe, musíte pátrat na místech, kde se zaměřují na prodej prémiových produktů.

Televizory Loewe jsou určeny náročným zákazníkům. Rozpoznáte je již na první pohled, vyznačují se elegantními hranatými liniemi a minimalistickým provedením. I cenovka je vyšší, avšak odpovídá kvalitě, již dostanete. Nejlevnější televizi Loewe bild 1.43 pořídíte kolem 25 000 korun.

Více než jen televize

Svět Loewe vám dává celou řadu možností. Televizory se dají spojit s Alexou, takže pak můžete televizi zapnout pouhým hlasem. Je možné je využít také na přehrávání vašich oblíbených hudebních skladeb, jsou vybaveny inovativními zvukovými algoritmy a lepší modely mají výkonný soundbar. Ostatně společnost Loewe začínala jako výrobce rádiových přijímačů a se zvukem to prostě umí. Nechcete-li rušit zbytek rodiny, zvuk si pustíte do bezdrátových sluchátek. Samozřejmě je možné nahrávat pořady, některé modely televizorů Loewe mají integrovaný pevný disk s kapacitou 1000 GB.

A kde je pořídit? Televizory Loewe v ČR prodává například AVcenter.cz. E-shop má kamennou pobočku v Praze, neváhejte se tam přijít poradit o vhodném výběru.

Napsat komentář