Solární multifunkční dobíjecí stanice se stávají součástí malých i velkých měst

V posledních několika letech je kladen stále větší důraz na ekologičnost a udržitelnost, což začínají respektovat nejen velká města, ale také menší obce. Pokud chcete investovat do modernizace, a tím pádem rozvíjet i turistický ruch, myslete na solární multifunkční dobíjecí stanice. V následujících řádcích vám prozradíme, jaké benefity přináší.

Dávno jsou pryč doby, kdy se podobná zařízení musela připojovat k 230V síti, dokonce byla potřebná i povolení od provozovatelů energetických sítích. V současné době se však využívá energie, která je zdarma, tedy ze slunce.

Slunce je nekonečný zdroj energie

Velké oblíbenosti se těší solární multifunkční dobíjecí stanice, které na tuzemském trhu nabízí společnost LEDEOS. Dobíjecí stanice je v podstatě novodobý městský mobiliář, přináší navíc spoustu zajímavých funkcí, například umožňuje integraci hlásiče varovného systému. Možností je opravdu celá řada.

Co se týče energie, naprosto si vystačí se sluneční energií, protože disponuje v horní části solárním panelem. Stejně tak šetří energii, protože ji využívá jen v okamžiku, kdy se dobíjecí stanice používá. O nastřádanou energii nepřijdete, protože se ukládá do akumulátoru, a potom může stanice tuto energii využívat.

Dobíjecí stanice nadchne cyklisty i uživatele smartphonů

LEDEOS myslí na to, co potřebuje běžný občan či turista, a proto má různé druhy mobiliáře. Poskytuje stojany na kola, autozásuvky a držáky na telefon či tablet. Samozřejmě nechybí ani zásuvky na dobíjení smartphonů a přenosných zařízení. Solární multifunkční dobíjecí stanice jsou k dostání ve dvou variantách – TIP SPOT a TOP SPOT.

TOP SPOT obsahuje vše, na co si jen vzpomenete. Zahrnuje 2 zásuvky 230 V, kompresor, 4 stojany na kola, 4 USB konektory, 2 držáky telefonu a tabletu i 2 autozásuvky 12 V. TIP SPOT má mnohem více prvků, a to navíc ještě zásuvky na 230 V, dva držáky telefonu a dvě další autozásuvky. TIP SPOT tak dokáže obsloužit mnohem více lidí.

Myslete i na další vybavení města

LEDEOS má k dispozici ještě jednu možnost, a to STAR SPOT. Součástí takového řešení jsou i gadgety, které zvýší komfort, a tím máme na mysli integrovaný bezdrátový rozhlas, vstup pro rádio stanici, kameru, pumpu, praktickou meteostanici, textový panel, Wi-Fi modul a informační audiopanel.

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na uzamykatelné boxy, které uživatelé ocení. Zatímco se jim v bezpečí budou nabíjet smartphony, mohou si zajít na nákup, zasportovat a podobně.

LEDEOS má ve svém bohatém produktovém portfoliu také veřejné LED osvětlení, které může být i solární, a bezdrátový rozhlas. Kompletní nabídku včetně služeb najdete na stránce Ledeos.cz.

Napsat komentář