Správa SVJ a bytových domů online. Šetřete čas, peníze i nervy

Máte problémy s komunikací s vlastníky bytů ve vaší nemovitosti? Stojíte na straně společenství vlastníků nebo bytového družstva a vidíte, že takhle to dál nejde? Právě vás by mohla zaujmout nová aplikace. Správa SVJ a bytových domů online, není se čeho bát.

Online aplikace DomoD.cz je vhodná pro všechny zodpovědné hospodáře, ale i vlastníky bytů, kteří chtějí mít přehled o stavu nemovitosti a svých sousedech. Umožňuje řešit všechny problémy, které mohou v bytovém domě nastat, dnes naprosto běžnou formou – správa SVJ a bytových domů online, přes chytrou aplikaci. Ušetříte čas, peníze i nervy.

Už žádné dlouhé schůze

Aplikace může sloužit jako doplněk komunikace mezi vlastníky bytů a bytovým družstvem, nebo jako úplná náhrada schůzí, na které stejně polovina vlastníků nechodí. Jsou zdlouhavé a na to nikdo nemá čas. Každý raději obětuje pár minut, aby se přihlásil do online aplikace. Správa SVJ a bytových domů online je přijatelnější možností i pro lidi, kteří v bytě trvale nepobývají – mohou se přihlásit přes internet odkudkoliv. Kromě toho uživatelé internetu ochotněji vyjádří svůj názor. Osobně se spousta lidí bojí, na internetu si neberou servítky a řeknou skutečně to, co si myslí.

Chytrý systém pro komplexní správu

Do systému DomoD.cz se dají nahrávat dokumenty (např. zprávy o hospodaření či stanovy), zapisovat nadcházející akce (revize elektroměrů apod.) či závady, přidávat záznamy o stavu elektroměru atd. Každý z uživatelů systému (ať už správce nemovitosti, nebo vlastník bytu) může do systému zapsat prakticky cokoliv. Informace mají nastavenou různou důležitost a jsou viditelné pro určité skupiny.

Aplikace DomoD je dostupná úplně pro každého. Všechna SVJ / BD v České republice už v ní mají vytvořenou svou stránku. Stačí ji jen vyhledat přes IČ, adresu nebo název. V základní variantě všechno funguje úplně zdarma, pokud by vás však aplikace více zaujala, je možné si připlatit roční poplatek za extra funkce.

1 komentář: „Správa SVJ a bytových domů online. Šetřete čas, peníze i nervy

Napsat komentář