Salek-kavy-1748-a

Samolepky na zeď oživí váš interiér za pár korun

Hledáte jednoduchou cestu, jak dodat vašemu domovu šmrnc, trochu zmodernizovat interiér a neutratit při tom moc peněz? Možností je každopádně mnoho od různých doplňků přes nové vymalování pokoje až po samolepky na zeď. Právě ty jsou v poslední době hodně oblíbené.

Zatímco dříve se dávaly na stěnu obrazy v mohutných rámech, dnes lidé upřednostňují jednodušší věci. Nálepky na zeď jsou ploché, takže ne tak výrazné jako obrazy, přesto dokážou úplně změnit ráz místnosti.

citat-prijmi1664-a

Široká škála různých vzorů

Oblíbené samolepky na zeď nápisy vyjadřují váš životní postoj, mají motivační charakter nebo prostě jen sdělují něco hezkého, co vás potěší pokaždé, když projdete kolem. Některé firmy nabízí dokonce možnost výroby samolepky na míru – sami si určíte, jaký text či obrázek chcete mít na stěně.

kruhy-v-radach-1663-a

Nalepit je zvládne každý

Práce se samolepkami je jednoduchá a nic zvláštního k ní nepotřebujete. Některé vzory jsou vyrobené jako jeden celek, jiné se lepí jednotlivě. Například samolepky na stěnu kruhy si obvykle nalepíte po jednom, zatímco zmiňované citáty bývají dodávány jako velká samolepka, protože nalepit písmenka samostatně tak, aby byla v jedné linii, by bylo příliš náročné.

Lepší je, pokud si na nalepení seženete nějakého šikovného pomocníka. Dvě ruce jsou kolikrát málo, jeden totiž může nálepku držet a druhý ji uhlazovat.

abstrakce-v-kvetinach-1833-a

Paráda na dlouhá léta

Životnost záleží na typu podkladu, ale obecně samolepky vydrží zhruba 2 – 7 let. Sloupnout se dají, ale při neopatrnosti počítejte s tím, že sloupnete i malbu. Samolepka by se měla nejdříve nahřát a poté opatrně sloupnout.

Některé nekvalitní se bohužel oloupávají samy. Obvykle se jedná o výrobky z Číny, a tak si při výběru firmy dejte dobrý pozor. Chcete-li opravdu kvalitní samolepky na zeď do kuchyně, obývacího pokoje či ložnice, poohlédněte se na Dekolepky.cz. Tam je dlouholetá životnost zaručená a výběr mají obrovský.

Napsat komentář