Průmyslové váhy jsou k dostání v mnoha variantách

V průmyslovém segmentu se používají různé druhy vah, ovšem všechny mají jednu vlastnosti společnost – vysokou nosnost. V dané oblasti působí spousta společností, nicméně přední postavení má společnost TENZONA, která se specializuje na průmyslové váhy. Snadno tak zjistíte hmotnost nákladního vozidla i slona. V následujících řádcích vám představíme, jaké varianty má TENZONA k dispozici.

Potřebujete váhy automobilové, mostové nebo plošinové? Žádný problém. Všechny nabízené modely jsou přesné a vysoce kvalitní.

Přesné vážení je v mnoha odvětvích alfou a omegou

Pokud chcete eliminovat ztráty, kvalitní průmyslové váhy jsou nezbytnou součástí vašeho podniku. TENZONA je lídrem na trhu se zařízeními pro průmyslové vážení. Ve svém produktovém portfoliu má moderní vážící technologie, které vyrábí například významná společnost METTLER TOLEDO.

Jestliže se nevyznáte v nepřeberném množství modelů, TENZONA je vám nápomocná a poradí vám s výběrem takového řešení, které vám bude vyhovovat po všech stránkách. Nezáleží na tom, jestli potřebujete automobilové váhy, nebo naopak kolejové. I když je vaše průmyslová váha starší a zdá se, že dosluhuje, můžete se obrátit na odborníky ze společnosti TENZONA, kteří provádí i rekonstrukce vážních systémů.

Specialista na tenzometrické váhy

S vážením letadel a vagonů si poradí tenzometrické váhy, které se vyrábí přímo na zakázku konkrétnímu klientovi. Požadavky na tyto pomocníky jsou totiž specifické, někdy jsou žádoucí speciální a nestandardní konstrukční řešení.

Zapomenout nesmíme ani na spolehlivé mostní, respektive automobilové váhy. Systém se skládá ze dvou částí, a to mechanické konstrukce a elektroniky (tenzometrické snímače a vážní indikátor). Přímo na webových stránkách firmy TENZONA najdete i fotografie vážních systémů.

Napsat komentář