Průmyslové váhy sice doma nevyužijete, ale co takhle ve vašem oboru podnikání?

V domácnosti sice průmyslové váhy nevyužijete, ale čas od času našim čtenářům přinášíme užitečné informace i z jiných oblastí. Průmyslové váhy nachází uplatnění, jak už samotný název napovídá, v průmyslu, tedy možná ve vašem oboru podnikání. V podstatě u všech typů vážních systémů je důležitá přesnost, neboť právě kvůli nepřesnosti byste zbytečně přicházeli o peníze.

Pokud hledáte nejmodernější vážní technologie, doporučujeme podívat se do pestrého portfolia společnosti TENZONA, která je autorizovaným partnerem přední firmy METTLER TOLEDO. Průmyslové váhy vás tedy rozhodně nezklamou.

Tenzometrické váhy

Výše zmíněný specialista na vážní systémy má ve své nabídce i tenzometrické váhy, které slouží k vážení letadel, vagónů a podobně. Jelikož se vyrábí na zakázku, je nezbytné, abyste měli představu o tom, co od přístroje očekáváte. Spolehnout se můžete na to, že se vám dostanou do rukou pouze přesné a spolehlivé technologické váhy, s nimiž zvážíte vše od letadel přes generátor až po hutní materiál.

Mostové váhy

Další kategorii tvoří silniční váhy, do nichž spadají váhy mostové, mostní, autováhy pro nákladní auta a podobně. Velice žádané jsou mostové váhy, jež tvoří dvě části, a to mechanická konstrukce a elektronická část. Pod mechanickým prvkem byste si měli po správnosti představit most váhy a základovou vanu. Zatímco elektronickými komponenty jsou tenzometrické snímače a indikátor vážení. O celou montáž vážního systému se vám postarají odborníci z firmy TENZONA, a tak si můžete být jisti, že průmyslová váha bude vážit vskutku precizně.

Sháníte tedy tenzometrické či automobilové váhy? Doporučujeme svěřit veškerou realizaci do rukou profesionálů jménem TENZONA. Budete s výsledkem nadmíru spokojeni.

Napsat komentář