Pronájem grilu

Pořádáte zahradní slavnost nebo větší barbecue a zvažujete pronájem grilu? V dnešní době si můžete půjčit od obyčejného grilu za pár korun po profesionální gril, který zvládne pizzu nebo palačinky. Přesto si je třeba dávat pozor na podmínky jednotlivých společností a doplnkové služby, které k pronájmu grilu nabízí.

Jednou z osvědčených společností, které nabízí grily k pronájmu je AZrent.cz. Ke grilu si můžete zapůjčit příslušenství, nebo k těm větším třeba i závěsný vozík. Pokud nemáte ještě vyřešené maso, můžete využít I služeb, kdy vám přímo provozovatel sežene sele nebo kýtu.

Typy grilu k pronájmu:

Tím nejobyčejnějším grilem k pronájmu je uhelný gril s mříží nebo pečícím kamenem s rozměr od 60x40cm do 90x60cm. Jedná se o vysoce kvalitní gril z ocely určený pro rodinné grilování klobás, steaků a hermelínů. I když je gril vyroben z oceli, jeho lehká hmotnost vás potěší – jedná se o 15 kg. Druhým typem jednoduššího grilu je 70 kilový gril s pečícím kamenem o rozměrech 90×40 cm, který si oblíbíte, pokud se rozhodnete pekvapit své hosty hamburgery nebo lahodnými steaky. Pokud se rozhodnete pro větší oslavu a chcete podávat sele, měli byste zvolit gril XXL Ferda s rozměry 80, 150 a 130cm. Na grilu můžete rožnit kromě sele do 40 kg take 3 kusy kýty. S hmotností je to už horší, gril na dřevěné palivo váží až 120 kg.

Nově k pronájmu grilu můžete využít i párkovač, který vám ulehčí přípravu hotdogů. Na párkovači můžete ohřívat čtyři rohlíky a hned několik párků, proto nemusíte řešit, co s potravinami během delších časových úseků.

Jako poslední byste měli počítat se zálohou v řádech tisíců. Nezapomínejte, že čištění není v ceně, proto byste se ke grilu měli chovat jako “ke svému”, ať vám nejsou strženy ze zálohy vysoké části za maličkosti.

Napsat komentář