Elegantní látkové rolety nabízí efektivní stínění

Léto sice pomalu končí, nicméně všudypřítomné slunce dokáže ještě stále v interiéru vytvořit ne příliš příjemné prostředí. Bez kvalitního zastínění se zkrátka neobejdete v jakékoli roční době. Vybírat si v současnosti lze z mnoha různých řešení. Klasiku představují žaluzie, případně je možné volit poměrně drahé venkovní rolety. Jestliže chcete vsadit na neotřelý a přitom osobitý design v kombinaci s efektivním poskytnutím stínu, vsaďte na látkové rolety. Právě na ně se zaměříme. Věnovat se budeme produktům nabízeným společností Mk-rolety.cz. V jejím portfoliu jsou vysoce jakostní látky od firmy Bematech. Samotná společnost Mk-rolety.cz realizuje zaměření v Plzeňském kraji a v Praze.

látkové rolety do kuchyně
Látkové rolety v kuchyni

Originální látkové rolety

Zatímco klasické žaluzie jsou vzhledově poměrně fádní, látkové rolety přinášejí do interiéru punc originality. Kolekce látek zmiňované firmy Bematech je velmi pestrá, takže si lze vybírat ze spousty zajímavých neotřelých odstínů. Zajímavá jsou například průhledná provedení anebo rolety plné, přes něž nelze vidět vůbec. Ovládat celý mechanismus jejich stahování a zatahování budete moci jak mechanicky, tak i jednodušeji prostřednictvím elektromotoru.

Látkové rolety do obývacího pokoje
Látkové rolety v obývacím pokoji

Speciální rolety den a noc

Jestliže máte rádi inovativní řešení stínění, pak se vyplatí látkové rolety den a noc. Charakteristické jsou především střídáním zatemňovacích a transparentních pruhů. Překrývají se takovým způsobem, že dochází k velmi efektivně řešené regulaci světla a tmy ve vnitřních prostorách nemovitosti. Zároveň si budete moci užívat unikátního vzhledu těchto rolet. Především větší množství rolet vedle sebe vypadá opravdu luxusně. K dispozici jsou jak klasické látky, tak i ty s nehořlavým povrchem.

Tradiční římské rolety

Dobrou volbou jsou určitě také římské rolety. Jejich výrobou se společnost Bematech zabývá již přes 20 let. Výsledkem této dlouholeté činnosti je i celá řada inovací. Z nich uvádíme třeba neviditelné švy. Potřebujete zastínit velké plochy? Ani to není problém, jelikož specialisté z Bematechu umí řezat látku laserem také ve svislé poloze.

Napsat komentář