05 Pohled perspektivn├ş

Proč se rozhodnout pro montovaný dům na klíč?

Splnění snu o vlastním bydlení představuje výrazný milník v životě každého člověka. Toužíme po dokonalém domě, ale často bohužel narážíme na problém ohledně nedostatku financí potřebných pro tak velkou investici. Odpovědí mohou být montované domy na klíč, které jsou v poslední době stále více oblíbené. V čem spočívají jejich výhody? To se dozvíte v tomto článku.

Úspora financí

Hlavní výhodou a důvodem, proč volí montované domy na klíč stále více lidí, je jednoznačně cena. Ta je výrazně nižší v porovnání s jinými technologiemi. Stavebnicový dům přitom přináší dobrou kvalitu a při správném provedení vnitřního zařízení i výrazný komfort. Velkou úsporou je samotná pořizovací cena, ale tím finanční výhodnost ani zdaleka nekončí. Dalším bonusem je nízká energetická náročnost, což znamená, že během roku utratíte méně na energiích, a snížíte tak běžné výdaje.

Rychlá montáž

Dalším velmi výrazným bodem hovořícím ve prospěch stavebnicových dřevostaveb je rychlost montáže. Výroba základní stavebnice pro sestavení domu trvá přibližně 30 dní v závislosti na náročnosti. Samotnou montáž na základovou desku je pak možné provést klidně i během jednoho dne, kdy na konci již bude stát hotová kostra domu čekající na doplňující práce v podobě přidělání sádrokartonu, elektroinstalace, kanalizace, vody a tak dále.

Pro realizaci si vyberte kvalitní firmu

Pro zhotovení montovaného domu na míru je dobré obrátit se na spolehlivou firmu s tradicí. Takovým příkladem může být například J. Group sídlící v Plzni. Pro lepší představu se klidně vypravte na prohlídku vzorového domu, kde na vlastní oči uvidíte používané technologie, jako jsou kvalitní polyuretan, dobrá izolace o několika vrstvách, provedení střechy a ještě mnohem více. Při výběru bydlení si můžete zvolit z katalogu, případně si domluvit realizaci vlastního návrhu.

Napsat komentář