Bydlení vám může vydělávat

Plzeň – atraktivní místo k trvalému bydlení, turisticky zajímavá lokalita a šance pro investory. Tato západočeská metropole, jejíž vznik se datuje až do 13. století nabízí spoustu jedinečných míst, kterými dokáže zaujmout.

Kromě architektonických památek, mezi kterými vyniká zejména židovská synagoga, která dodnes slouží jak k liturgii tak také jako výstavní prostor, je to také produkce světově proslulého piva a univerzita. Právě univerzita je zdrojem zájemců o ubytování, respektive o pronájmy bytů. Pokud tedy máte k dispozici byt nebo jste objevili zajímavou nabídku na prodej bytu Plzeň, a vaše finanční možnosti vám dovolují rozhodnout se pro koupi nemovitosti, pak určitě neváhejte.

Investice, kterou do bytu a třeba i případné rekonstrukce vložíte, se vám velmi rychle vrátí. Důvodem je nedostatek volných míst na vysokoškolských kolejích a velká poptávka po ubytování ze strany studentů.

Zejména o třípokojové byty je velký zájem a jsou proto pro pronájem bytu Plzeň nejvýhodnější. V třípokojovém bytě může pohodlně bydlet až šest lidí a nájem si mohou rozpočítat mezi sebe, nebo jsou ceny pro jednotlivce stanoveny natolik příznivě, že i studentům tato varianta vychází výhodněji než ubytování na vysokoškolských kolejích.

Pokud se rozhodnete pro koupi bytu, pak se můžete buď obrátit přímo na realitní kancelář, která vám koupi bytu podle vašich požadavků zprostředkuje, nebo můžete zkusit sami vyhledávat na internetu. Vhodné je udělat si i představu o aktuální nabídce bytů k pronájmu.  Posloužit vám mohou například stránky www.eurobydleni.cz/byty/plzen/pronajem, kde snadno zjistíte o jaké byty je největší zájem a v jakých cenových rovinách se pronájem bytu v Plzni pohybuje.  Pokud vy sami nabízíte byt k pronájmu, pak do inzerátu uvádějte zcela pravdivé informace a fotografie odpovídající realitě, předejdete tím případným zbytečným nedorozuměním.

Napsat komentář