Pražské bydlení je velmi vyhledávané a aktuální téma

Byli byste rádi tam, kde se nebudete snad nikdy nudit? Potom je namístě zvažovat, že se usídlíte v našem hlavním městě, které nabízí oproti klasickým okresním či krajským centrům v ČR přímo nepřeberné možnosti. V Praze se žije skvěle, ať už jde o nabídku pracovních míst nebo nějaké jiné téma. Najdete tu spoustu zeleně, ale i kulturní vyžití. Jak trávit volný čas? Je minimálně tisíc a jedna možnost, ze kterých lze vybírat. V naší metropoli sídlí i řada škol, takže také děti si mohou volit z téměř nepřeberného množství variací.

Moderní a útulné, přesně podle představ

Vyberte si svou dispozici! Jinak řečeno, dáváte přednost 1+kk nebo vás zaujme spíše pětipokojový byt, neboť plánujete větší rodinu? Alternativ je ale dost na to, aby si přišel na své i pár, který na děti ještě nemyslí. Byty v Malešicích v sobě kombinují moderní svět a pohodlí, které jistě rádi využijete každý den po práci. 

Jste zamilovaní do zeleně? Potom vám určitě učaruje předzahrádka v přízemí, případně balkon ve vyšších patrech. Pokud jde o veřejnou zeleň, doslova jen pár kroků budete mít krásný park. A pár minut procházky bude stačit, abyste došli až přímo do lesa. Budete na něj mít výhled už z oken bytu. Vskutku idylické, pokud je pro vás příroda důležitým tématem. Pohled do zeleně také opravdu uklidňuje, že? 

Občanská vybavenost opravdu na jedničku

Jaké je tedy bydlení v pražských Malešicích? Pokud jde o občanskou vybavenost, nelze mít žádných námitek. Restaurace, kavárny a další místa odpočinku, ale také sportoviště, školy a třeba i hřiště pro psy. 

Supermarket, park Židovské pece, ale také lékárna, všechno to, co je opravdu důležité, bude pohodlně při ruce. Plastová okna s izolačním trojsklem jsou pak moderní třešničkou na dortu, díky které si v teple domova užijete i zimní měsíce.

Napsat komentář