Pouštíte se do rekonstrukce kuchyně? Zvolte správný design

Pokud vám současná kuchyň nevyhovuje ani po praktické, ani po designové stránce, je nejvyšší čas pustit se do rekonstrukce. I ve vaší domácnosti je kuchyň pomyslné centrum, kde se nejen vaří lahodné pokrmy, ale také se setkávají všichni členové rodiny u jednoho stolu? V následujících řádcích vám prozradíme, jak postupovat při výběru kuchyňské linky, abyste neprohloupili.

Většinou kuchyň stylem zapadá do celkového provedení nemovitosti. V moderních nadčasových bytech se budou vyjímat lesklé kuchyňské linky na míru, zatímco do srubů a chat dokonale zapadne řešení ve venkovském stylu.

Moderní kuchyně jsou elegantní a jednoduché

Při rekonstrukce kuchyně byste se měli řídit jednoduchým pravidlem. V jednoduchosti je krása. Kuchyňská linka je hladká, bez jakéhokoliv zdobení, přičemž je kladen důraz na kvalitu materiálů. Pracovní desky bývají žulové i betonové. Všechna dvířka skříněk jsou bez úchytů, neboť disponují výklopy a systémem samootevírání.

Pokud preferujete spíše rustikální kuchyně na míru, pak sáhnete spíše po dřevěné variantě s ozdobnými lištami a římsy na dveřích. I pracovní desky se vyrábí ze dřeva. Kuchyňskou linku stačí ještě doplnit dekorativními obklady. Fantazii se meze nekladou a důležité je, abyste se v místnosti cítili komfortně, protože vy ji budete používat každý den.

Kuchyňské linky vyrobené na míru

Jestliže je ve vašem hledáčku výroba kuchyňských linek na míru, asi hledáte společnost, která vám zakázku zrealizuje. V současné době existuje spousta společností zaměřujících se na rekonstrukce kuchyně. Celou řadou referencí se chlubí Diamant koupelny & kuchyně. Jedná se o havířského specialistu na kuchyně, koupelny a kompletní rekonstrukce.

Nedokážete si představit, jak bude výsledek vypadat? Žádný problém, můžete si nechat vypracovat i 3D vizualizaci.

Napsat komentář