Péče o plastová okna není náročná

Plastová okna jsou v posledních letech majiteli domů velmi oblíbená. Dochází-li k rekonstrukci domu, v první řadě jsou většinou vyměňována právě okna. Plastová okna snižují energetickou náročnost budov a jejich údržba je nenáročná. Navíc potěší svou relativně nízkou cenou.

Dříve byl výběr oken slabší. Ve starých domech se stále objevují dřevěná okna, která vyžadují mnohem větší péči než dnes tak oblíbená okna plastová. Dřevěná okna je totiž nutné pravidelně brousit a lakovat. Péče o plastová okna je o poznání jednodušší.

Mezi největší výhody plastových oken patří snížení energetické náročnosti budovy díky skvělým izolačním vlastnostem, snadná údržba i nižší cena.

Péče o plastová okna

Péče o plastová okna je snadná. Stejně jako jakákoliv jiná okna je doporučujeme umýt alespoň dvakrát ročně. Při mytí začínejte u rámů, až poté očistěte skla. Alespoň jednou ročně je pak nutné dotáhnout na oknech uvolněné kličky a úchyty.

Kde koupit plastová okna a na co si dát pozor?

Plastová okna doporučujeme zakoupit přímo od výrobce, který zároveň poskytuje službu montáže. Výhodou je totiž dodání oken jako celku a při případné reklamaci budete moci řešit nedostatky s jedním dodavatelem, který se nebude moci vymlouvat na chybu další firmy. Ať už si pořizujete plastová okna v Ostravě, v Brně nebo v Praze, vždy dávejte přednost kvalitě před cenou.

Triogas s.r.o.

Kvalitní plastová okna v Ostravě, v Opavě, ve Vsetíně a dalších okolních městech nabízí například společnost Triogas s.r.o., která se jejich výrobou a montáží zabývá již od roku 2006. Okna jsou osazena rakouským kováním MACO s velmi odolnou povrchovou úpravou. Ostrava-plastová okna pořídíte u Triogas s.r.o.

Napsat komentář