Okamžitý zásah v nefunkční kanalizaci odvrátí nedozírné katastrofy

Nevábně zapáchající kanalizace z kanálu před domem a v ulici nebo akutní nehoda kanalizace si žádá okamžitý zásah profesionálů. Odkládání opravy může přerůst v katastrofu, která potrápí vaše čichové buňky, poškodí potrubí a navíc vás bude ve výsledku stát víc než běžná správka. Odborné firmy, zaměřené na opravy kanalizace, jsou všestranně specializovány na drobné, rozsáhlé i akutní práce.

Žádný problém se nevyřeší sám

Nečekejte, že se zápach z kanálu vyřeší sám, taková situace si žádá okamžité řešení. Pokud jímka ve vašem domě nepojímá tak, jak by měla, ač byla nedávno vypuštěna, měli byste si povolat zkušené odborníky z oboru kanalizace. Zdá-li se vám, že se ve vaší vsi či městském obvodě nedaří kanalizaci pracovat správně, není na škodu specialisty také povolat. Možná se jedná o drobný problém, který díky včasné kontrole a následné opravě nepřeroste do obřích rozměrů. U rozsáhlých oprav se počítá s několikadenními pracemi, jež se mohou protáhnout až na několik týdnů. Zvláště v parných dnech jsou zásobování vodou a následný odtok podstatnými náležitostmi. Vše ostatní jde stranou.

Čištění kanalizace spolu s recyklačním procesem

Ideální zařízení, které čistí kanalizaci současně s recyklováním, představují kombinované vozy s recyklační nástavbou. Během čištění potrubí vozidlo opatřené tímto systémem nasává pevný materiál spolu s vodou, jež je následně recyklována a využita pro vyčištění kanalizace. Tyto kombinované a recyklační vozy pomáhají perfektně vyčistit domovní kanalizaci včetně hlavního kanalizačního řadu. Jsou určeny pro okamžité, rychlé a účelné čištění kanalizace, potrubí a odpadů bez rozdílu v typu a profilu.

Kdo se specializuje na kanalizační techniku a systémy?

Zařízení pro čištění kanalizace, zařízení pro tlakové zkoušky kanalizace, zařízení pro tlakové zkoušky, software IBOS, mobilní WC a sací techniku dodává specializovaná společnost Ibos. Systémy pro bezvýkopové opravy kanalizace a výše zmíněné recyklační opravy kanalizace jsou rovněž v sortimentu firmy. Komplexní nabídku naleznete na stránkách ibos.cz.

Napsat komentář