Nové byty v Praze v moderním kabátku

vyPro všechny, kteří hledají moderně vybavené bydlení v Praze, jsou určeny nabídky rezidence Vrchlického či Element Letňany. Pokud prahnete po nemovitosti s výbornou dopravní dostupností, jež se nacházejí v blízkosti kulturního a sportovního vyžití, dejte přednost novým bytům v hlavním městě pod taktovkou odborníků.

Vše na svém místě

Developerský projekt Element Letňany je situován do populární oblasti v Praze Letňanech. Stylově vybavené nové byty Praha 9 jsou jako stvořené pro mladé páry, svobodné lidi, rodiny s malými dětmi i aktivně žijící seniory. Nabídce neodolají ani investoři, kteří hledají zajímavé možnosti. Bydlení v této lokalitě nechybí rekuperace a moderní design. Na dosah ruky jsou metro, tramvaj, ale také nákupní centrum, kino, koncerty a sportovní vyžití. Pokud chcete investovat do nadstandardního bytu v hlavním městě, je developerský projekt Element Letňany trefou do černého. Počítejte s nízkými provozními náklady, vynikající dopravní a občanskou dostupností. Užívejte si plnými doušky městského života v příjemné pražské čtvrti. Kino, diskotéky, obchodní centrum i sportoviště budou vašimi skvělými společníky.

Snímek obrazovky 2018-01-12 v 10.39.15

Bydlení na skvělé adrese

Ne všichni prahnou po bydlení na vesnici. V hlavním městě České republiky čekají miliony pracovních příležitostí i zábavy. Nové byty Praha jsou zajímavou a chytrou volbou moderního a cenově výhodného bydlení. V dnešní době je hloupost investovat do nehorázných pronájmů. Také singles si mohou vybudovat své hnízdečko. Rezidence Vrchlického, nové byty Praha 5, uspokojí náročné požadavky svobodných lidí, mladých bezdětných párů i rodin s malými dětmi. Ihned upoutá dostupnost dopravy, škol, školek, úřadů, restaurací, obchodů a kulturního vyžití. Upřednostněte vlastní nízkoenergetické bydlení na prima adrese, jež je obklopeno městskými parky a historickými památky.

Napsat komentář