Neomezené možnosti manipulační techniky

Pracujete ve strojírenském či stavebním průmyslu? Přicházíte často do styku s těžkotonážním a objemným materiálem? Pak se neobejdete bez kvalitní manipulační techniky.

Euro závěsy, jeřábové váhy, traverzy, C-Háky, jeřábové traverzy, manipulační kleště i svěrky, mechanické navijáky, tato zařízení se stávají nedílnou součástí téměř všech výrobních i montážních hal.

Manipulační technika

Kvalitní manipulační technika poskytuje téměř neomezené možnosti. Automobilky, sklady a výrobní podniky se rozhodně neobejdou například bez hydraulické sklopné plošiny. Při zacházení s kontejnery přijde vhod speciální traverza. Pro extrémní nasazení s vyrovnávacím protizávažím zase slouží C-háky. Právě kvalitní manipulační technika je často klíčem k efektivní a bezpečné manipulaci. Zdvihací zařízení umožňují manipulaci s břemenem různých nosností a se širokým využitím nabízí například společnost Bazala s.r.o.

Mostové jeřáby

Mostové jeřáby s jakoukoliv nosností a rozpětím až 45 metrů společnost navrhuje dle individuálních potřeb a požadavků zákazníka, ať již jednonosníkové, dvounosníkové či jednonosníkové s bočním vedením. Problémem nejsou jeřáby otočné sloupové, podvěsné s pojezdem po dvou nebo třech drahách, jeřáby do výbušného prostředí či podvěsné drážky s kladkostrojem. Mostové jeřáby jsou navíc osazeny kvalitními komponenty. Po celou dobu provozu od nich proto můžete očekávat bezproblémový provoz a nízké náklady na údržbu.

Permanentní magnety

Obrovský pokrok v oblasti zvedání kovových předmětů zaznamenala magnetická zvedací zařízení. Pro zvedání a přesun feromagnetických materiálů s plochým i kruhovým profilem jsou určeny tzv. permanentní magnety. Jejich předností jsou téměř nulové provozní náklady, a tedy velmi rychlý návrat vložených finančních prostředků. Ideální řešení nejen pro velké podniky, ale i malé dílny.

Portálové jeřáby a ruční kladkostroje

Jste nuceni zdvihat a manipulovat s materiálem nad rozsáhlejšími skladovacími prostory, kde není možné zabudování jeřábové dráhy? Pro tento účel slouží tzv. portálové jeřáby, ať již jednonosníkové, dvounosníkové či jednonosníkové s bočním vedením, které najdou své uplatnění při skladování, ale i v montážních a servisních dílnách.

Ruční kladkostroje

A pokud chcete zvednout něco „lehčího“, dobře vám poslouží ruční kladkostroje, mechanické klíny, lanové navijáky a jiná závěsná zařízení. Nabídka společnosti Bazala s.r.o. je bohatá, určitě si v ní vyberete zařízení, které potřebujete právě pro vaše podnikání.

Napsat komentář