Nechte si zbrousit staré parkety a obnovte jejich přírodní krásu

Podlahy jsou naprostým základním prvkem v každém interiéru. Ať už zvolíte jakýkoliv druh podlah, ovlivníte celý vzhled místnosti. Do každého prostoru proto vybírejte podlahovou krytinu velice pečlivě s ohledem na to, k čemu bude pokoj sloužit. V domácnostech jsou velice oblíbené plovoucí a vinylové podlahy, v poslední době lidé často využívají i PVC krytinu, což je ekonomičtější varianta. Pro náročnější majitele nebo pro ty, kteří mají rádi klasiku a nadčasovost, jsou jasnou volbou parkety. A pokud je ve vašem bytě či domě už máte, stačí je nechat zrenovovat a nadělají parádu zase další řadu let.

Zbroušení parket zbaví vaši podlahu všech nedokonalostí

Máte-li doma staré a nevzhledné parkety a zvažujete jejich výměnu za jiný typ krytiny? Děláte chybu! Parkety mají svůj půvab a jejich vzhled je opravdu jedinečný. Přitom stačí tak málo, řešením je broušení parket či přímo jejich renovace. Parkety jsou vlastně ideální podlahovou krytinou, jsou vhodné do domů, bytů, chodeb a kanceláří, ale také do namáhaných prostor, jako jsou umělecké galerie a taneční sály. Vydrží extrémně náročné zatížení, snadno se udržují, a pokud se o ně budete pravidelně starat a provádět renovace parket, budou stále jako nové. Obrátit se můžete třeba na specialistu na podlahy Karviná, pana Tomáše Gajdoše, který se pokládkou a úpravou podlah zabývá již od roku 2002.

Jak probíhá broušení či renovace parket?

Už se nemusíte otráveně dívat na vaše poškrábané parkety bez lesku, kromě ideální vlhkosti vzduchu kolem 40 až 60 % pro jejich tvarovou stálost a zachování dobrého vzhledu, je třeba je čas od času nechat zbrousit. Broušení parket je nejjednodušší řešení, odstraní se všechny povrchové nedokonalosti s pomocí profesionálních brusek s brusnými pláty. Díky speciálním strojům, které odsávají prach během procesu broušení, se nemusíte obávat víření prachových částic u vás doma. Po zbrusu se dřevěné podlahy vytmelí, a tím se opraví vrypy a spáry mezi jednotlivými parketami. Nakonec stačí dřevo znovu nalakovat a je hotovo. Kromě parket se pan Gajdoš specializuje i na další typy podlahových krytin, např. na PVC podlahy Ostrava.

Napsat komentář