Nakupujte výhodně a bez rizik

Máte-li v plánu pořídit si nemovitost, ale peněz není nazbyt, pak je pro vás skvělou volbou, zaměřit se na nemovitosti nabízené prostřednictvím dražby. A nebojte se, vydražit můžete nejen dům nebo byt. Získejte pozemek, rekreační i komerční objekt, pokud chcete.

O co jde?

Dražby nemovitostí stále patří tak trochu k neprobádaným způsobům pořízení nového bydlení, prostoru k vašemu podnikání, ale i pozemku pro stavbu domu. Pokud se rozhodnete pro výhodnou koupi bez rizik, zaměřte se na dražby nemovitostí v exekuci. Nacházeli jste dosud pouze nabídky realitních kanceláří a pohled na cenu vám způsoboval zrychlený tep? Pak zbystřete svou pozornost! Nespornou výhodou nemovitostí v dražbě je fakt, že cena je stanovena na základě znaleckého posudku o jejich skutečném stavu, proto nehrozí žádné přemrštěné pořizovací náklady. A co víc! Je pravděpodobné, že ani tuto cenu platit nebudete. Dražba totiž začíná na dvou třetinách hodnoty. Na jaké částce skončíte, záleží čistě na vás a na dalších zájemcích.

Zúčastnit se můžete osobně, ale i přes počítač

Koupit si byt nebo dům je většinou běh na dlouhou trať a je dost možné, že některým jen představa běhání po úřadech a dalších institucích vezme chuť k pořízení nemovitosti. Doba však jde kupředu a dražby nemovitostí probíhají i formou online. Jen uvažte. Sedíte v klidu svého domova a sledujete kauci. Je to snadné. Takže jestli jste si vybrali na příslušném portále tu “svou” nemovitost, zaregistrujte se, a následně se přihlaste ke konkrétní aukci. Prokažte se občanským průkazem prostřednictvím CzechPOINTu a uhraďte dražební jistotu. Hurá, můžete se zapojit do dražby! Žádný strach, pokud vám koupě nevyjde, peníze vložené do dražební jistoty budou vráceny. Kauce se můžete zúčastnit i osobně.

Věřte, že dražby nemovitostí budou stále vyhledávanější službou. Přece chcete pořídit své rodině bydlení bez zbytečných nákladů, rizik a rychle. Vyberte si ten nejlepší byt, dům, pozemek a zúčastněte dražby s hravostí sobě vlastní. Probuďte v sobě zdravou bojovnost. I při koupi nemovitosti se můžete bavit.

Napsat komentář