Manipulační technika ušetří námahu a zrychlí provoz

Bez kvalitní manipulační techniky se v dnešní době už neobejde žádný sklad ani obchod. Vždyť kolik námahy vám ušetří vysokozdvižné a paletové vozíky? Nemluvě o zrychlení provozu skladu. Limitním faktorem je poměr ceny a kvality. Před samotným pořízením manipulační techniky však musíte dobře zvážit, který stroj je pro vaše záměry užitečnější a co vlastně od této modernizace očekáváte.

Výběr manipulační techniky závisí na mnoha faktorech

Vysokozdvižné vozíky se hodí více pro velké sklady a výrobní haly, které využívají výškové regály. Je tak prakticky nemožné do nich cokoliv umístit bez pomocné techniky. Zároveň jsou vysokozdvihy poháněné většinou elektricky a jejich obsluha obnáší jen manipulaci s páčkami a tlačítky. Paletový vozík se obsluhuje manuálně, ale je skladnější a snadněji se vejde i do úzkých prostor, kterými vysokozdvižná technika neprojede. Užívá se většinou v menších obchodních skladech nebo pro rozvoz zboží v obchodním domě. Při výběru musíte zohlednit potřeby svého prostoru, nosnost i obslužnost.

Bazar s vozíky poskytne kvalitní techniku za nižší cenu

Zajímavý způsob, jak si pořídit technickou výpomoc za nižší cenu, představuje bazar těchto strojů. Najdete zde použitou manipulační techniku, což ovšem nemusí nic měnit na její funkci a kvalitě. Vysokozdvižný i paletový vozík bazar před přijetím pečlivě zkontroluje, a vám tedy nabízí již servisovanou manipulační techniku, kterou si samozřejmě před samotnou koupí můžete vyzkoušet a ověřit si tak jeho stav. Ochotný prodejce vám poradí se správným výběrem a předvede správnou manipulaci.

Vyzkoušejte výhodný pronájem zdvižné techniky na zkoušku

Jiná situace nastává v případě, kdy manipulační techniku nevyužijete dlouhodobě, nebo potřebujete jen krátkodobé zastoupení za techniku současnou. V takovém případě je výhodnější využít služby pronájmu vysokozdvižných a paletových vozíků. Společnost semathb.cz nabízí nejen pronájem manipulační techniky, ale zajistí i převoz zapůjčeného vozíku, nebo vám za váš starý poskytne výhodný obchod k pořízení nového, který vám bude víc vyhovovat.

Napsat komentář