Nakupujete opravdu od profesionálů? V kompresorech je jimi společnost ze Žebráku

V dnešní době, kdy vzniká stále více nových internetových obchodů a zákazník je doslova zahlcen všemi různými informacemi, obrací se stále více lidí na obchodníky s tradicí a specializací v daném oboru z důvodu důvěry. Výjimkou není ani sortiment okolo kompresorů a stlačeného vzduchu. A to i z toho důvodu, že jde často o nákladná zařízení, která je dobré si pořídit od profesionálů znajících to, co znamená prozákaznický přístup.

Problematika okolo nákupu kompresorů nebo úpravy vzduchu či pneumatického nářadí je poměrně široká a zákazník by měl mít dobrý přehled o tom, co vlastně chce a potřebuje. Bohužel v běžných obchodech, jako jsou různé hobby markety nebo prodejny se širokým záběrem sortimentu často není specializovaná obsluha, která by poradila odpovídajícím způsobem. Často se tak může stát, že zákazník koupí neopravitelný kompresor nebo pneumatické nářadí s malou efektivitou ale obrovským odběrem stlačeného vzduchu. Zprvu levná koupě se potom drasticky prodraží a zákazník si může doslova vypěstovat strach z nakupování v tomto specializovaném oboru na základě špatných zkušeností.

Naštěstí snad v každé branži zůstávají ti, kteří ji pomáhali budovat od píky a pohybují se v oboru mnoho let. V oblasti kompresorů a vzduchotechniky je to například stejnojmenná společnost – Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.. Jedná se o společnost, která je tradiční, ale zároveň posouvá nakupování v oblasti stlačeného vzduchu na novou úroveň. I z toho důvodu jsme si pro ukázku nákupu v oblasti pístových i šroubových kompresorů, automatizace, pneumatického nářadí a potrubních rozvodů či úpravy vzduchu vybrali právě jí.

Firma ze Žebráku u Berouna vznikla původně kvůli potřebě dílů pro vlastní výrobu automatizační techniky. Majitelé časem zjistili, že nemají kde nakupovat příslušnou techniku na jednom místě a aby nemuseli dokola objednávat od více subjektů, výrobců či distributorů z celé Evropy, rozhodli se na sklad plnit zásoby dílů pro budoucí využití. Časem velká skladová zásoba a dostupnost dílů vnukla myšlenku komplexní internetový obchod a kamennou prodejnu se vším pro kompresory a stlačený vzduch založit.

Během následujících let se e-shop kompresory-vzduchotechnika.cz rozrostl na promyšlenou platformu s desítkami tisíc položek, komplexní poradnu v oblasti stlačeného vzduchu, aby mohl vzdělávat každého, kdo má zájem do tohoto technického oboru plného barů, litrů, voltů či stupňů celsia proniknout, bonusovým programem pro stálé zákazníky a nabídkou řešení na míru  například výrobou automatizované techniky nebo rozvodů stlačeného vzduchu ve firmách, které s tímto médiem pracují. Díky tomuto přístupu získala společnost již několik ocenění na poli e-commerce a její služby využívá na tisíce zákazníků.

Jakmile při výběru zboží technického zaměření, nejen z oblasti stlačeného vzduchu narazíte při prozkoumávání internetových obchodů na podobnou společnost s tradicí, snahou podělit se o know-how a disponující servisní podporou můžete tušit, že tady ví, co dělají a jsou specialisty na správném místě. Pak se vám nestane, že koupíte například pístový kompresor, který není opravitelný, jak k tomu u strojů z běžného hobby marketu bývá zvykem. Zároveň se můžete spolehnout, že nákupem vztah mezi kupujícím a prodávajícím nekončí, protože za sebou máte stále technickou podporu společnosti. A to si potom připadáte rozhodně jinak, než jako zákazník, který zůstal se svým zbožím osudu napospas.

Napsat komentář