3 tipy pro výběr nového botníku

Zařizujete vstupní halu a přemýšlíte, co ještě potřebujete? Nebo jenom chcete vyměnit starý botník za nový a nevíte, jak vybrat ten správný? V obou případech se vám bude hodit tento článek, kde najdete tři praktické tipy pro výběr nového botníku.

Vhodné rozměry odpovídající vstupní hale

Ještě než se vůbec pustíte do samotného výběru, zjistěte si, jaké maximální rozměry může botník mít. Určete si místo v předsíni, kde bude tento kus nábytku umístěn a podle toho se následně rozhodujte. Dobrou strategií je vytvořit si rozpětí rozměrů, do kterých se můžete vejít. S takovým přístupem se vám výběr zúží a jistě najdete ten správný kus nábytku, který vám bude skvěle sloužit. Oblíbené jsou například výklopné botníky dostupné v různých velikostech.

Praktické pro ukládání bot i nazouvání

Velmi vhodným kusem nábytku, který řeší hned dva problémy najednou, je sedací botník. Kromě poliček či výklopné části na ukládání bot nahoře najdete ještě místo určené k sednutí pro pohodlné nazouvání bot. Díky tomu si usnadníte celý proces a nebudete muset do předsíně pořizovat další kus nábytku v podobě lavice či židle. Drobnou nevýhodou těchto botníku je však to, že se do nich vejde jen menší množství párů bot.

Ladící design

Dalším významným parametrem je vzhled. Závěsné botníky jsou k dostání v různých barevných variantách. Vybíráte podle toho, jak je celkově laděná chodba. Oblíbené jsou nejrůznější odstíny dřeva, které jsou univerzální pro kombinaci s jiným vybavením. Při správném výběru získáte funkčně a krásně zařízenou vstupní halu.

Velkou výhodou je fakt, že botníky můžete vybírat z pohodlí domova na internetu. Máte tak k dispozici širokou nabídku, kde si můžete jednotlivé kusy porovnávat mezi sebou. Vidíte také cenu a v mnoha internetových obchodech můžete vyhlédnutý kus přímo objednat a zakoupit.

Napsat komentář