Letní úklid chalupy ve velkém stylu – nezapomeňte také na desinfekci ozonem

Velký úklid si většinou spojujeme s Vánocemi a jarem – Vánoční a jarní úklid. Pravdou však je, že mnoho lidí vlastní také chalupu, kde si úklid nechávají až na léto. Zvládnout dva největší úklidy v roce hned 2x to zabere spoustu času a vezme člověku mnoho energie.

Navíc léto je ideálním obdobím, kdy můžeme všechno vytahat ven, prádlo lépe usýchá a rozhodneme-li se vymalovat, rovněž lze bez potíží větrat. U starších chalup bývá častým problémem nepříjemný zápach – zatuchlina. A mnohdy ho ani týdenní větrání nezlikviduje. Proč si však kazit pobyt na chatě v přírodě, když řešení je tak snadné. Spojte velký úklid chaty s desinfekcí ozonem.

Desinfekce ozonem

S čím vším vám desinfekce ozonem pomůže? Zbavíte se nejen nepříjemného zápachu, ale i všudypřítomných bakterií, virů, plísní a dalších nečistot, které běžnými úklidovými prostředky (ani parním čističem) nezlikvidujete. Vypůjčit si kvalitní lux, který luxuje koberec a matrace do hlouby je fajn, nicméně stále je tato procedura oproti čištění ozonem málo účinná.

child-3308816_1280

Čištění ozonem zbaví vaší chaloupku roztočů, virů, plísní, bakterií i zápachu. Ať už z cigaret, od zvířat, zatuchliny, spáleniny, nevětraných věcí. Poslední jmenované (nevětrané věci) jsou častým problémem sezónních chat, kde lidé jezdí opravdu pouze na léto a jinak je chata neobydlená, nevětraná. Ať je tedy váš letní pobyt na chatě příjemný a neruší vás nečistoty ani zápach. Čištění ozonem za vás sice okna neumyje a závěsy nevypere, ale když už se budete pouštět do pořádného úklidu, ať to stojí za to.

Léto jak má být

Určitě nám dáte za pravdu, že pobyt v uklízené a navoněné chaloupce bude mnohem příjemnější než pobyt v zatuchlé chatě. Až rodině upečete třešňovou bublaninu, bude krásně vonět po celé chatě a nepřeruší ji zápach nevětrané zatuchliny.

Napsat komentář