Jakým kvalitním španělským vínem potěšit?

Chystáte se na návštěvu k Vašim přátelům a rádi byste přinesli dárek, který potěší? Darujte kvalitní španělské víno Old Porter pink.

Ochutnejte víno Old Porter pink

Lahev tohoto alkoholického nápoje by neměla scházet ani ve Vašem domácím baru. Španělské víno Old Porter pochází z vinařské oblasti Montilla-Moriles a je vyráběno z odrůdy Pedro Ximénez. Tato vinařská oblast proslula kvalitními sladkými víny. Velmi oblíbené je především růžové Old Porter. Již při pohledu na lahev Vás zaujme zářivá růžová barva s jasnými odlesky. Při ochutnání ucítíte chuť nezralých malin a brusinek. Na patře ucítíte komplexní aroma sušeného ovoce s jemnou kyselinkou. Růžové víno Old Porter bylo vyrobeno speciální a ojedinělou technologií Rose. Víno Old Porter je možné nabídnout hostům jako aperitiv i jako digestiv. Nalít jej můžete hostům také jen tak. Doporučuje se pít s kostkami ledu. V parných letních dnech působí velmi svěže.

Obohaťte Váš domácí bar také o další vína značky Old Porter

Z hroznů odrůdy Pedro Ximénez byla vyrobena také další sladká vína Old Porter, která najdete v nabídkovém katalogu společnosti BMC Brno. Koupit je můžete zde www.oldporter.cz. Odtud můžete objednat za příjemnou cenu španělská červená i bílá vína Old Porter. Vína jsou oblíbená pro svou sladkou ovocnou chuť s jemným dotekem tříslovin. Podávat je můžete k pojídání dezertů, paštik, plísňových sýrů i jako zmíněný aperitiv. Doporučená teplota podávání se pohybuje mezi patnácti až dvaceti stupni Celsia. Obsah alkoholu u uvedených vín portského typu dosahuje třinácti procent. Španělská vína portského typu nabízí jedinečnou příležitost, jak si pochutnat na špičkovém alkoholickém nápoji ze zahraničí.

Napsat komentář