Kvalitní dřevěný nábytek snad nikdy opravdu nevyšel z módy

Je moderní a vydrží celé věky. Samozřejmě, řeč je o nábytku z dřevěného masivu, jenž byl vlastní už generaci našich prarodičů. Na venkově vydržel často až dodnes, je ozdobou mnoha stavení a není důvod v tomto trendu nepokračovat.

Samozřejmě s modernějšími úpravami nebo možností většího výběru barev, ale pořád platí, že základ je vlastně stejný. Výborné české dřevo, které rostlo v našich lesích, aby bylo perlou každé domácnosti, co má dobrý vkus.

Špičkový truhlář si na nedostatek práce nestěžuje

Kvalitní řemeslník se dnes platí doslova zlatem, to není žádná novinka. A pro truhláře to platí dvojnásob, protože umělecké dílo v podobě krásné skříně, komody nebo jiného kusu nábytku je originál, co přežije věky. Pražské truhlářství má za sebou už dlouhých dvacet let zkušeností a specializuje se hlavně na nábytek do kuchyně nebo vám připraví vestavěnou skříň přesně na míru dětského pokoje nebo ložnice.

bydlenicz.cz_truhlarstvi-marek_cz_01

Samozřejmostí je 3D návrh, z nějž budete mít jednoznačnou představu, jak zapadne konkrétní kus nábytku do vaší domácnosti. Problémem není ani následná montáž, ale také rozprava nad celou zakázkou a odborná rada. Proč si to neudělat doma hezčí?

Vybavení pro restaurace nebo bary samozřejmostí

Zakázky se rozhodně nemusí týkat jen panelákových bytů a rodinných domků, ale také provozoven jako jsou bary, ordinace nebo restaurace. Truhlářství na Praze 5 si poradí s každou zakázkou, nábytek do kanceláře nebo nový barový pult nebudou představovat problém.

bydlenicz.cz_truhlarstvi-marek_cz_02

Už jen proto, že klasický dřevěný masiv je materiálem patřícím do každé doby, nabídne kromě zdravotní nezávadnosti také velmi snadnou údržbu a ukáže i návštěvám, že máte dobrý vkus. V neposlední řadě je pak třeba dodat, že může působit velmi vzdušně, záleží tu samozřejmě jen a pouze na metodě zpracování!

Napsat komentář