Krátkodobý pronájem nemovitosti bez starostí

Jako vlastníci volného bytu určitě přemýšlíte, jak s ním co nejlépe naložit. Jako nejčastější řešení vás možná napadá krátkodobý pronájem. Jenže s ním je spojeno tolik činností, na něž při svém zaměstnání nemáte čas, že ho asi zavrhnete. Ale nebylo by to škoda, když takto můžete jednoduše vydělávat? Vyzkoušejte služby, které nabízí Letmeinn svým klientům. Možná zjistíte, že je to právě to, co hledáte.

Pronájem apartmánů na profesionální úrovni

Letmeinn se totiž stará o pronajímané nemovitosti s profesionální péčí. Nejen že apartmán připraví pro předání klíčů zájemcům o krátkodobý pronájem, ale také jeho majitelům poradí, jak vylepšit prostory apartmánu tak, aby vydělávaly co nejvíce. Letmeinn má k dispozici profesionální designéry, jež navrhnout interiér apartmánu. Současně jeho zkušení fotografové tento interiér odborně nafotí, aby vypadal co nejlépe.

Real estate agent showing new apartment to owner

Nejdůležitější je samozřejmě prezentace apartmánu, který chcete krátkodobě pronajímat. Je nutné, aby o vás zájemci věděli. A protože nejčastěji se volné ubytovací kapacity hledají na internetu, kde jinde se prezentovat než právě tam. Správa krátkodobého pronájmu Letmeinn využívá k představení nabízených apartmánů až pět rezervačních portálů zvučných jmen – Airbnb, Agoda, Booking.com, Expedia nebo Tripadvisor. Díky tomu se s vaší nemovitostí může seznámit více lidí.

O vše se postará tým odborníků

K službám, které Letmeinn nabízí, patří i úklid apartmánů a péče o to, aby všechno dobře fungovalo. Pokazí-li se například žárovka, jeho zkušení údržbáři dají vše opět do pořádku. Poradí si i s nefunkčním topením a dalšími problémy, které mohou vyvstat. Aby péče o klienty byla opravdu na úrovni, tak o hosty se Letmeinn starají celých 24 hodin, jsou tedy k dispozici po celou dobu jejich pobytu ve vašem pronajatém bytě.

bydlenicz.cz_letmeinn_cz_02

Ceny za správu krátkodobého pronájmu získáte poměrně snadno prostřednictvím internetových stránek. Stačí zadat potřebné údaje včetně fotografie nabízené nemovitosti a do 24 hodin obdržíte odpověď s nabídkou.

Napsat komentář