pillow-1890940_1280

Dobrou přikrývkou ke zdravějšímu životu

Smutným trendem naší civilizace je nárůst alergií a ostatních civilizačních onemocnění. Ty jsou mnohdy dané životním prostředí a naším stylem života, který je těžké ovlivnit. Přesto existuje mnoho věcí, které ovlivnit můžeme. Například v čem spíme.

Bavíme se například o materiálu našich přikrývek a polštářů. Ty mohou být vyrobeny z materiálu, který nezachytává alergeny, čímž nám nezpůsobuje alergické reakce a zlepšuje spánek. A právě takové máme v naší nabídce. Veškeré naše přikrývky jsou vyrobeny z mikrovlákna (100% polyester), který je pro alergiky, ale i ostatní (kteří nechtějí prokašlat celou noc) opravdovým požehnáním.

Samostatně, v sadě, v různých rozměrech

Přikrývky můžete koupit samostatně nebo v sadě s polštáři za zvýhodněnou cenu. Zkrátka nepřijdou ani vzrůstem vyšší zákazníci, pro ně nabízíme speciální prodloužené přikrývky, ze kterých jim nohy koukat nebudou. Nabízíme i přikrývky na manželskou postel.

Nákupem přikrývek to obvykle nekončí. Můžete k nim rovnou přikoupit i některé z našich vkusných povlečení. Zároveň ale máme v nabídce přikrývky s potiskem, které lze využívat samostatně.

V létě i zimě

Přikrývky z mikrovlákna mají 2 skvělé vlastnosti:

  1. sají vlhkost;
  2. hřejí.

Mnoho z nás je proto využije v létě i zimě. Pro ty, kteří chtějí i v zimě spát v opravdu velkém teple, máme připravenou sadu TERMO přikrývek.

Proto neváhejte a pořiďte si některou z našich přikrývek nyní za výhodnou cenu.

1 komentář: „Dobrou přikrývkou ke zdravějšímu životu

  1. Naprosto souhlasím, často cestuji a na hotelech jsou různé přikrývky a polštáře. Na některých se spí dobře a někde se vůbec nevyspím. Doma máme kvalitní přikrývky. Je v tom vážně velký rozdíl, vybírejte pečlivě.

Napsat komentář