Klamovka je místem, které je doslova plné zeleně

Hledáte pražskou čtvrť, kde byste se usadili? Může to být právě ta s pořadovým číslem 5, která nabídne velkou porci klidného odpočinku, a přitom ideální občanskou vybavenost, jak se na naše hlavní město sluší a patří.

Historie, jíž tvořili členové rodiny Clam-Gallasů, je tu patrná dodnes. Velký park plný zeleně, kde můžete nerušeně relaxovat, je právě jejich dílem. Na své si zde přijdou všechny generace, stačí se jenom rozhlédnout! A když budete chtít cestovat mimo Prahu, autobus vás brzy doveze na metro i letiště.

Zvolte si mezi různými dispozicemi

Vybrat si můžete až pětipokojovou variantu, atraktivní bydlení na Smíchově nabízí velké množství alternativ. Vyberete si byt 1+kk nebo přemýšlíte o založení rodiny? Možností je samozřejmě více a zvolit si lze i byty, které nabídnou prostornou předzahrádku. Chcete pěstovat růže nebo levandule? Nyní se nabízí příležitost! Jednoduše, Klamovka je místem, kde je na dohled výborná občanská vybavenost, nebude vám chybět nic, co každodenně potřebujete. 

Žít ve velkoměstě, a přitom v dosahu přírody, to je splněný sen většiny lidí, kteří chtějí všechny moderní výhody Prahy a na druhou stranu by se nechtěli vzdát zeleně a klidu. Zelené plochy reprezentují například Husovy sady, ale našli bychom i další destinace, jako je například Mrázovka.

Zajímavá historie Klamovky je inspirací

Mimochodem, pokud potřebujete garážové stání, i to bude samozřejmě v základní nabídce. Znáte z hodin dějepisu rodinu Clam-Gallasů, jedny z představitelů šlechty, kteří spoluvytvářeli dějiny Prahy? Právě oni založili anglický park, ve kterém budete trávit svůj volný čas. Rezidence Vilapark Klamovka počítá i s prostornými terasami a lodžiemi, na výběr je také balkon, kde posedíte s partnerem nad šálkem odpolední kávy.

Napsat komentář